İçeriğe atla

Eurovision 2021 ''Open Up''

Pinlenen İletiler

Bahçevan, Şimdi yazdı:

Şu tabloda jürilerin tek doğrusu Belçika'yı finale çıkarmak. Danimarka halkta 7. olup finale çıkamıyor ne saçma sistem. 

Bence jürinin diğer faydası da Danimarkanın finale çıkmasını engellemek olmuş. Yunanistan ile Danimarka'nın halktan aynı puanı alması komik. 

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, Şimdi yazdı:

Bence jürinin diğer faydası da Danimarkanın finale çıkmasını engellemek olmuş. Yunanistan ile Danimarka'nın halktan aynı puanı alması komik. 

Danimarka'ya ayılıp bayılan birisi değilim ama halkın seçtiği şarkının finale çıkamaması kadar saçma bir şey olamaz. O zaman sadece Jüri yarışması olsun bu.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 1 dakika önce yazdı:

O zaman halkın Belçika'yı istemediğini de söylemek gerekir. Halkın istemediği Belçika neden finalde mesele :D 

Bu arada Belçika top 10 umdaydı.

Jüriler ne birincilikler aldı, Belçika elenseydi üzülürdük ama en azından adil sonuç ortaya çıkardı. Jüri sistemi baştan sona kadar yanlış. Halkın görmek istediği ne varsa, neyi seviyorsa sonuca onlar yansımalı. Benim fikrim bu.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 6 saat önce yazdı:

Organik şarkıların öne çıktığını da söyleyebiliriz. Geçen gün çok konuştuğumuz standart pop şarkıları değil, sanatçıyla özleşen şarkılar öne çıktı hep ilk 6'ya bakarsak. İlk 5'in sadece 1 tanesi İngilizce, bu da enteresan. 

Kesinlikle öyle bu sene show ağırlıklı arkasına 4 danscı alınıp yapılmış tüm performeler çakıldı 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri eurovisionda elbette olmalı ama yüzde 50 oranı çok fazla.Yüzde 30 yada maksimum yüzde 40 olmalı jürilerin oylamaya etkisi.Diyeceksiniz puanlar ondalıklı sayı çıkar.Bencede artık puanlar ondalıklı sayılar şeklinde verilebilir.teknoloji ilerledi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 8 dakika önce yazdı:

Yine eurovisionworld'deki anketin birincisi yarışmayı kazandı. Her yıl da kullanılan oy sayısı artıyor. Gerçekçi sonuçlar vermesi açısından önemli bir anket olduğu yine kanıtlandı diyebiliriz.

Yarışma başlamadan bir saat önce kadar, Fransa birinci İtalya üçüncüydü o ankette. Takip etmesek aptal yerine koyacaklar milleti. Bir gece mi İtalya bir numaraya çıkmış? Herkes yarışma devam ederken oturup Eurovisionworld anketi oyladı sanırım, yarışmayı izlemek yerine.

Biz bildik diye dolaşırlar yine ortalıkta, geçiniz.

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

Yarışma başlamadan bir saat önce kadar, Fransa birinci İtalya üçüncüydü o ankette. Takip etmesek aptal yerine koyacaklar milleti. Bir gece mi İtalya bir numaraya çıkmış? Herkes yarışma devam ederken oturup Eurovisionworld anketi oyladı sanırım, yarışmayı izlemek yerine.

Biz bildik diye dolaşırlar yine ortalıkta, geçiniz.

Provalar başlamadan önce Fransa ile İtalya arasında 9000 civarında oy farkı vardı ama her geçen gün fark eriyordu. Dün de saat 5-6 gibi İtalya öne geçmişti. Yarışma sırasında da İtalyanlar oy yağdırmış olabilir bilmiyorum ama sonuç olarak geçen senelerde olduğu gibi bu sene de anket birincisi kazandı yarışmayı. Provalar döneminde oylamayı manipüle ettilerse onu bilemem tabi.

Bir ara Malta için de blok oy kullanıldı birkaç kez sonra o oyları silmişlerdi mesela.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...