İçeriğe atla

Eurovision 2021 ''Open Up''

Pinlenen İletiler

Tolga, 1 dakika önce yazdı:

1. Yarı Final'in sonuçlarının sızdırıldığı söyleniyor. Vikipedi de paylaşılmış ama sonra kaldırmışlar herhalde. Cumartesi gecesi sonuçlar açıklansın bakalım aynısı çıkarsa baya olay olabilir.

2006'dan beri Eurovision izlerim 2006'dan beri her sene yarı finale sonuçları sızar. Sonra bi bakarız ki doğru değilmiş. 2013'e kadar Yunan kanalları sızdırıyodu, sonra wikipedia'ya kaldı o iş.

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, Şimdi yazdı:

2006'dan beri Eurovision izlerim 2006'dan beri her sene yarı finale sonuçları sızar. Sonra bi bakarız ki doğru değilmiş. 2013'e kadar Yunan kanalları sızdırıyodu, sonra wikipedia'ya kaldı o iş.

Zaten bana da çok inandırıcı gelmedi o yüzden detayları yazmadım ama yine de gerçek sonuçlarla benzer olursa ortalık karışır. Neyse 2 gün kaldı zaten şurada.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, Şimdi yazdı:

Moldova nasıl özenle şarkı seçiyor ya, sen hiç Moldova ulusal finali izledin mi? Kirkorov kazanırsa kendi cebinden ödeyip bir şeyler yaptırıyor. Gürcistan özeniyor mu şimdi yarışmaya? Yoksa Rus Baskısına karşı Avrupa'nın bir parçası gibi görünmeye mi çalışıyor? Karadağ kaç yıl katıldı da ne oldu? Ha katılmasınlar demiyorum, katılsınlar da üçünü toplasan bir Avustralya'nın özenini ortaya koyamıyorlar.  

Üçünü toplasak Avustralya etmiyor çünkü zengin değiller. Buradan hareketle Eurovisionu parası olan herkese açalım mı diyeceğiz yani? 

Moldova ulusal finali de izledim. Adamlar fakir ama buna rağmen ellerinden geleni yapıyorlar. Bu seneki klip bile özenli bir iş sen beğenmezsin o ayrı ama adamlar özenmiş belli. Gürcistan bile para verip Sacha denen kadına sahne hazırlatmış - şarkıları berbat bile olsa- sahneye özenmişler. 

Hiç umursamadan şarkı bile gönderseler - ki bunu yapan ülke sayısı oldukça az- bu ülkeler ve kültürler avrupanın bir parçası. Dolayısıyla da yarışmada varlar. İsteyen katılıyor istemeyen çekiliyor. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan mı Avrupa'nın parçası? Moldova'nın bu seneki klibini falan Kirkorov çektirdi zaten devlet televizyonunun konuyla pek alakası yok. Sınır olayına gireceksek, İsrail ve Türkiye gibi ülkelerin de katılmaması lazım. Kültür olayına gireceksen Avustralya'nın tarihi ve kültürel bağları çok daha fazla Avrupa'yle yukarıda saydığım Asya ülkelerine kıyasla (İsrail hariç)

• Çıldırtma Beni 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birinci Yarı İkinci Yarı
Birleşik Krallık Fransa
İspanya İtalya
İsrail Almanya
Rusya Hollanda
Malta Norveç
Kıbrıs Azerbaycan
Belçika Litvanya
Arnavutluk İsveç
Sırbistan Ukrayna
Portekiz Bulgaristan
İzlanda Moldova
İsviçre San Marino
Yunanistan Finlandiya
  • Teşekkürler 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...