İçeriğe atla

San Marino 2021 : Senhit & Flo Rida - Adrenalina

Uğur

Pinlenen İletiler

Kimileri tarzına şarkıya laf etmiş, siz bu sene böyle şarkı buldunuz öpüp başınıza koyun, adrenalina piyasa şarkısı, en azından isveçin her sene gönderdiği klasik kilisenin arka kapılarından çıkma piyasa şarkılarından iyidir.

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 2 dakika önce yazdı:

Bunun bi standardı yok ki. Canlı bi kaydını alıp eklerler sonra da back vokalimiz bu adam derler.

Ay EBU da "iyi madem" mi diyecek yapmayın allaşkına :yapma:

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 2 saat önce yazdı:

Diyebilir bence. Git gide MF kuralları geçerli oluyo. 2 sene sonra şarkıcıların sesi de kayıtta olabilir derler, Anton Ewald gibi playback yapar herkes.

Tamam da bu kuralı bu sene için çıkarttılar, seneye kalacağı malum değil ki. 

Ha olursa da şaşırmam ama o her halükarda back vokal değil yani, adamın olması lazım orda :D 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

illaki, 9 dakika önce yazdı:

Seyirci durumu netleşti mi, yedek performanslar ülkelerde çekilebiliyorsa tamamen seyircisiz de olsa yarışma yapılacak demektir

EBU geçen Pazartesi gerçekleşen delegasyonlar toplantısında tüm ülkelerin Mart sonuna kadar yedek performans çekmesini istedi. Önlem olarak bu performanslar -her ihtimale karşın- elde tutulacakmış.

Aynı zamanda bu çekimlerdeki sahnelemenin, Mayıs ayında Eurovision'da ''gerçekleşmesi'' planlanan esas şovla aynı olması şartı aranmayacakmış.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa, 1 dakika önce yazdı:

Misal diyelim bir temsilci korona oldu onun sahne sırası geldiğinde bu yedek performemi gösterilcek

Muhtemelen. Ama daha çok, eğer koronavirüs sebebiyle Eurovision düzenlenemez hale gelirse, JESC gibi performansları videodan izletip, ille de yapmak istiyorlar bu sene yarışmayı.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

illaki, 10 dakika önce yazdı:

vokal konusunda da esneklik yapmışlar, vokallerin sesi kayıttan söylenebilirmiş diye izledim bugün bir türkçe videoda, ne kadar doğru bilmiyorum

Evet, geçen sene için alınmıştı o karar; yarışma iptal olunca kaldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını San Marino 2021 : Senhit & Flo Rida - Adrenalina olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...