İçeriğe atla

Rusya 2021 : Manizha - Russian Woman

Uğur

Pinlenen İletiler

• 11 ay sonra...

Rusya Ulusal Final İle Geliyor

Bugün Rusya kanalı 1TV, resmi bir açıklama yaparak Eurovision 2021 temsilcisinin ulusal final ile belirleneceğini duyurdu.

Rusya dokuz yıl aradan sonra temsilcisini ve şarkısını belirlemek için yeniden bir ulusal final düzenleyeceğini, Ulusal final’in ise 8 Mart’ta saat 20.00’de (TSİ) gerçekleşeceğini açıkladı.

Little Big’in veya başka bir şarkıcının temsil edip etmeyeceği henüz bilinmiyor ancak Rus basınına göre Little Big’in Eurovision şarkısı halk tarafından seçilecek.

Ayrıca Moldova temsilcisi Natalia Gordienko’nun ulusal finalde sahne alacağı açıklandı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal finalin gerçekleşeceği stüdyodan sızdırılan görüntülere göre Little Big “Uno” adlı şarkısını ve Polina Gagarina “A Mıllion Voices” adlı şarkısını seslendirecek.

Genius sitesinde yer alan bilgiye göre #2Machi “Иностранцы” adlı şarkısıyla katılırken Manizha, “Русская Женщина” adlı şarkıyla katılacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 şarkı da facia.... Russian women seçilir büyük ihtimalle. O da ermenistanın boşluğunu doldurur. Ermenistan ve bizden melodilerle dolu halay çekmelik bir şarkı. Rusya bu sene elenebilir bile.

2020 de direkt seçtikleri adamları bu sene seçmemek hangi akla hizmet? Little big'i direkt seçmelilerdi yazık. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusya'da Korona bitmiş sanırım. Moldova tanıtım partisinde de markesiz ve iç içeydiler. Hayırlısı olsun.

Future is bright: En iyi şarkı bu ama adam şarkı okumuyor. Okuyamıyor demiyorum bakın, okumuyor direkt. Kabız olmuş gibi ıkınıp duruyor. Dinlenemez hale getirmiş şarkıyı.

Bitter Words: Sıradan bir şarkı, pek albenisi yok.

Russian woman: Okuyan kadının Tacikistanlı olması muhteşem bir ironi gerçekten. Muhtemelen bunu seçerler. Polonya 2014'ü andırıyor pek benlik değil. Az biraz I Love Belarus ve Balkan Girls havası da var.

Gecenin kazananı aylarca bekletip, son dakika trollüğün zirvesine oynayan Rusya'dır bence.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Rusya 2021 : Manizha - Russian Woman olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...