İçeriğe atla

Romanya 2021 : Roxen - Amnesia

Uğur

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...

Hiç beğenmedim bu sene Roxen'i :sevmiyorum: 1. saniyeden son saniyeye kadar mıymıntı bi tonda söylüyo, ha nakaratı biraz değiştirseler etkileyici ve bilek kesici bi tonda verseler güzel olabilirmiş, Heyet-i Umumiyet-i Hâlk olarak böyle buyuruyorum :bennapabilirim:

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cem, 12 dakika önce yazdı:

Hiç beğenmedim bu sene Roxen'i :sevmiyorum: 1. saniyeden son saniyeye kadar mıymıntı bi tonda söylüyo, ha nakaratı biraz değiştirseler etkileyici ve bilek kesici bi tonda verseler güzel olabilirmiş, Heyet-i Umumiyet-i Hâlk olarak böyle buyuruyorum :bennapabilirim:

@Cem Bu şarkıya bu yorumu yaptıysan Bulgaristan, Fransa ve Portekiz için yapacağın yorumları çok merak ediyorum :guldurme:

• Yarıldım 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 1 dakika önce yazdı:

@Cem Bu şarkıya bu yorumu yaptıysan Bulgaristan, Fransa ve Portekiz için yapacağın yorumları çok merak ediyorum :guldurme:

şarkıların çoğunu ilk kez dinliyorum o yüzden beğeni eşiğim yüksek şu an :ahaha: 

1 ay sonra bu şarkı için 3. olur falan dersem şaşırmayın ikizler burcuyum :sictimgaliba:

• Beğendim 1
  • Hıh 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 4 dakika önce yazdı:

Sen Portekiz'i seviyordun diye hatırlıyorum :) Fransa bence gayet güzel şarkı bu arada ama işte herkesi içine alan bir şarkı değil.

Portekiz'i sevmedim değil de, içim karardı artık bayık şarkılardan. İnsanlar bu sene zaten Eurovision'u -eğer yapılırsa- lockdownda izleyecekler. Herkes sıkılmış durumda, bir de bu yarışmayla insanları içi geçmiş şarkılarla yormanın anlamı yok bence.

Bu sene hareketli şarkıların ve şovların önplana çıkacağını düşünüyorum ayrıca.

:busekilde:

• Beğendim 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, Şimdi yazdı:

Portekiz'i sevmedim değil de, içim karardı artık bayık şarkılardan. İnsanlar bu sene zaten Eurovision'u -eğer yapılırsa- lockdownda izleyecekler. Herkes sıkılmış durumda, bir de bu yarışmayla insanları içi geçmiş şarkılarla yormanın anlamı yok bence.

Bu sene hareketli şarkıların ve şovların önplana çıkacağını düşünüyorum ayrıca.

:busekilde:

Buna bende katılıyorum aslında. Son 1 yıl zor geçti insanların ister istemez hareketli şarkılara yönelme olasılıkları daha fazla gibi.

• Teşekkürler 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...