İçeriğe atla

Moldova 2021 : Natalia Gordienko - Sugar

Uğur

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...

İyi güzel de azıcık daha hareket lazım be ablam. Detone olmamak için kıpırdamadığın o kadar belli ki.

Dönen platformu hem San Marinoda gördük hem de bunda. Sıktı sanki biraz. 

Klipteki oğlanları alıp gelmiş bu da Efendi gibi. Danslar da aynı. Şarkıyı söylerse finale kalır bence. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunlar da dönen platform kullanmış. Roxen gibi nefes nefese kalmamak için çok fazla dans gerektiren bir kareografi tercih etmemişler.

Her ne kadar finale kalmasını istemesem de finale kalırlar. 2. Yarı Final'in zayıflığı işte.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahneye klipteki kulahları şekerlemeleri çıkarır diyordum ama hiçbirini getirmemiş. Bari eline bi şeker alıp yalasaydı :D 

Neyse ben beğendim ya şov güzel ama ses full vokal sesi. Bu playback vokal olayı en çok Natalia'ya yaramış.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahneleme adına Azerbaycan'la aynı sorunu yaşıyor. Klipteki dansı 4 dansçıyla tekrarla, dans da edemiyo kadın zaten. 10 sene önce olsaydı iş yapardı ama aynı kulvardaki diğer şarkılar gümbür gümbür sahneleme yaparken bunlar arada çok yavan kalıyolar. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kamera açıları gerçekten kötü gibi duruyor. Tamam pek dans etmiyor ama şarkının şov kısımlarında da güzel açılar sanki kullanılmamış gibi tabi tamamını bilemiyoruz ama bu kesitten az çok belli oluyor.

Ben finale kalır diyordum ama sınırda gibi şuan, elense de şaşırtmaz. Gönlüm elenmesinden yana tabi.

• Teşekkürler 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadi reji kötü, hadi o kamera açılarını delegasyon bir türlü istediği gibi ayarlatamadı. Ama kardeşim o dönen platform yerine, arkaya klipteki gibi ters dondurmaları falan alsaydın, bir iki şeker dekoru falan koysaydın bari.

Çok alakasız olmuş sahneleme şarkıyla. Ses zaten yok.

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...