İçeriğe atla

Moldova 2021 : Natalia Gordienko - Sugar

Uğur

Pinlenen İletiler

• Mustafa bu konunun başlığını Moldova 2021 : Natalia Gordienko olarak değiştirdi
  • 3 hafta sonra...
  • Mustafa bu konunun başlığını Moldova 2021 : Natalia Gordienko - Sugar olarak değiştirdi
  • 2 hafta sonra...

Bunların yayınına bakıyorum arada hala şarkı yok ortada. Covid partisi yapmışlar bi tane herkes iç içe. 45 dakika geç başladılar. 1 saattir de Kirkorov sahnede bugüne kadar yazdığı Eurovision şarkılarını anlatıyo teker teker. Natalia ortada yok bile. Ne biçim yayın bu mk?

• Beğendim 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kirkorov'un Eurovision anıları, geri sayımla başlayan dans gösterileri, Kirkorov'un ikinci pırlantalı kıyafeti ve Eurovision anılarının devamının ardından 2 saat 22 dakika sonunca Natalia sahneye çıktı. Dream Team'in Eurovision şarkılarını okuyo. Resmen Kirkorov'un ıslak rüyasını yayınlıyolar, çok acayip. İnşallah bi noktada Sugar'ı dinleyebilicez.

• Anırdım 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu geçen seneki şarkıcıların çoğu karantinada yan gelip yatmış. Aralarında geçen seneden ders çıkaranlar çok az gibi şu anlık.

Umarım böyle devam etmez şarkılar, 19 şarkıdan 8 tanesi falan iyi bence şu ana kadar, berbat bir sene geliyor.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...