İçeriğe atla

Finlandiya 2021 : Blind Channel - Dark Side

Uğur

Pinlenen İletiler

Blind Channel'ın "Dark Side" şarkısı Eurovision'u kazanma potansiyeli çok yüksek bir şarkı.Benim 2 korkum var.Birincisi sahnede solist şarkıyı iyi söyleyecek mi,ekrana kendini yansıtabilecek mi? aslına bakarsanız bunda fazla korkum ve endişem yok.Rock grupları genelde konser alışkanlığı fazla oldukları için sahneyi doldurabiliyorlar.Benim esas korkum Melankolik Fin halkı.Şimdi gidecekler aklımızın ve hayalimizin ucundan bile geçmeyeceği bir şarkıyı seçmeyi başaracaklar.ne de olsa SUOMİ :D

• Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Mustafa bu konunun başlığını Finlandiya 2021 : Blind Channel - Dark Side olarak değiştirdi

Blind Channel-Dark Side'ı dinler dinlemez UMK'yı alır diye düşünmüştüm o yüzden şaşırtmadı.  Favorilerimden biri oldu. Aksel'in şarkısını da fena bulmamıştım geçen seneye göre daha iyiydi.

Blind Channel halk oylamasından iyi bir oy alabilir gibi duruyor, totalde de 10-15 arası bir yerde olabilir.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Performans güzel de ulusal finaldeki kamera açıları bana yeterli gelmemişti umarım o konunun üzerinde durmuşlardır. Finalde ne yapar açıkçası hala bilemiyorum.

İtalya ile kıyasladığımda İtalya daha avantajlı gibi gözüküyor da bakalım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...