İçeriğe atla

Arnavutluk 2021 : Anxhela Peristeri - Karma

Uğur

Arnavutluk 2021 : Anxhela Peristeri - Karma  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

İnis veya bu kadın seçilir diyordum ikisi de arnavut jürisinin sevdiği anıran kadın modeline uyuyordu. Şaşırtmadılar beni. Eraya yazık oldu. Şöyle oynak bir şarkıyla göremeyeceğiz arnavutluk'u anlaşıldı. 

Kötü bir şarkı değil ama sıradan. Finale kıl payı çıkarsa 17.falan olur.

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında kastro Ziso'nun Vallja e jetes de seçilebilirdi.Rap müziğini sevmem ama rock ve etnik müzikle birleşince değişik bir şarkı ortaya çıkmıştı.Eurovisionda artık yenilikçi tarzlara ihtiyaç var.seçilen şarkı kötü değil ama çok sıradan Sertab'ın ipli şovunu yapacakmış hissi uyandırıyor.Şarkı Esc finaline kalırsa 15 ile 22 arasında yerleşir.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben çok kötü bulmadım şarkıyı. Zaten ulusal finaldeki eli yüzü düzgün 2-3 şarkıdan biriydi. Wiwi anketinde de favoriydi.

Şarkıdaki etnik enstrumanlar iyi duruyor. Şarkıcı kızın yaptığı açıklamalara göre şarkının dili de değişmeyecekmiş sanırım. Eurovision versiyonuyla daha düzgün bir hale getirebilirler. Yarı finalde takılacağını sanmam pek.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 6 saat önce yazdı:

Ben çok kötü bulmadım şarkıyı. Zaten ulusal finaldeki eli yüzü düzgün 2-3 şarkıdan biriydi. Wiwi anketinde de favoriydi.

Şarkıdaki etnik enstrumanlar iyi duruyor. Şarkıcı kızın yaptığı açıklamalara göre şarkının dili de değişmeyecekmiş sanırım. Eurovision versiyonuyla daha düzgün bir hale getirebilirler. Yarı finalde takılacağını sanmam pek.

Düzenleme şart birde dil bu şarkı için uygun olsa da ingilizcesiz bu şarkının işi zor.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Duygu emiciler yine şarkının duygusunu emişmişler :susbegodoman:

O güzelim klarnetli kısmı nasıl aldınız nasıl kıydınız o kısma anlamıyoruummmm :neistiyosun:   şu an için emin değilim içi boşalmış geldi bana şarkının biraz daha şova uygun hale mi gelmiş bilemedim 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkıya yorum yapmamışım hiç. Şarkı belli olduktan sonra kesin listemde gerilerde kalır diyordum ama o kadar vasat ve kötü şarkılar geldi ki normalde olması gerekenden daha yukarılara çıktı :) Ayrıca bu yıl dil değişikliğine gitmemelerine de sevindim, doğrusunu yaptılar. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...