İçeriğe atla

Eurovision 2020 "Open Up" : (İptal)

Pinlenen İletiler

Uğur, 4 dakika önce yazdı:

Neyse ki bu sene şarkılar b*k gibi, Avrupa bişi kaybetmez bir sene de Eurovision yapılmayıversin.

:yeterkes:

Ülkeler rezil olmamak için yarışmayı iptal ettirmeye çalışıyor olmasın :ciddimi:

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, Şimdi yazdı:

Ülkeler rezil olmamak için yarışmayı iptal ettirmeye çalışıyor olmasın :ciddimi:

Resmen :ahaha:

Bence bu sene nasılsa iptal olcak diye kimse sallamadı Erevizyon'u, o yüzden saçma salak şarkılar kazandı hep ulusal finalleri.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz hafta Slovenya kanalı EBU'ya yarışmanın 1 sene ertelenmesini öneren bir rapor göndermişti.

Eurovision 2020 prodüktörü Sietse Bakker'a yakın kaynaklardan alınan habere göre EBU bu rapora sıcak bakmıyor. Ancak, yarın EBU'nun toplantı düzenleyerek bu raporu inceleyeceği ve bir açıklama yapacağı söyleniyor.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu virüs işinin ne zaman nasıl sona ereceği belirsiz. Diyelim Temmuz'a ertelendi, tüm planlar o tarihe göre yapılacak, çalışmalar devam edecek. Ya Temmuz'da da virüs belası geçmemiş olursa bir daha mı çıkıp erteleyecekler?

Bence Slovenya kanalının önerisi en mantıklısı. Bu Eurovision direkt çöpe atılsın.

:dawn:

• Beğendim 2
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet maalesef virüsün etkisinin ne zaman azalacağı yada biteceği öngörülemiyor o yüzden belli bir tarihe ertelemek de çok mantıklı değil. En mantıklısı hayat ne zaman normale dönmeye başlarsa o zaman yarışma için belli bir tarih verilmeli ama bu 1 seneyi de bulabilir işte.

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Eurovision 2020 "Open Up" : (İptal) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...