İçeriğe atla

İsveç 2020 : The Mamas - Move

Uğur

İsveç 2020 : The Mamas - Move  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

İkinci yarı finalle ilgili detaylar gelmeye başladı :

• Diskalifiye edilen şarkıcı yerine aynı şarkıyı Jan Johansen seslendirecek.
  • Jan Johansen ve Paul Rey sahnede tek başına olacak, dansçı ve vokalist kullanmayacak.
  • Anna Bergendahl'a altı dansçı ve vokalist eşlik edecek.
  • Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Klara: Ben beğendim bu şarkıyı 90lardaki melodilere yakın güftesi. 8/10

Jan: Aceleden ne koyacaklarını şaşırmışlar çok kötü bir şarkı 1/10

Dotter: Bu sefer biraz daha iyi bence dotter. sia şarkılarına benzettim 7/10

Mendez ft alvaro: raggeaton olmazsa olmazdı bu sene de. güzel beğendim hoş 6/10 

Linda: Biraz schlager havası aldım ama tam da değil, bence başka bir yfde schlager şarkı. 4/10

Paul Rey: gecenin balladı gelmiş, beğendim ben bu şarkıyı. 8/10

Anna: Hoş bir şarkı olmuş, tabii ben geçen sene ile kıyaslamak zorunda hissettim kendimi, bir tık gerisinde benim için 7/10

Genel olarak 1. yfden daha iyi bence şarkılar.

performansları görmeden sıralamam;

Finalist: Klara ve Paul

2. Şans: Anna ve Dotter

performanslar her şeyi değiştirir tabii ki

• Anırdım 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En çok Paul Rey'in şarkısını beğendim. Dotter'in şarkısını Cry'dan daha iyi gibi duruyor ama çok anlayamadım, Sia ve Miss Li'nin şarkılarına benziyor. Klara'nın şarkısı da fena değil. Mendez'in şarkısını da şaşırtıcı bir şekilde beğendim.  Ilk yari finalin şarkılarını dinlemedim ama bu yari finalden zirveye oynayabilecek tek isim Paul Rey gibi.

• Ay Çok Hoş 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anna ve Dotter beklentilerin altında biraz. Paul şu ana kadar en iyi şarkıya sahip gibi duruyor. Linda ne yaşlanmış öyle? Müziği de kendisiyle birlikte yaşlanmış sanırım. Neyse, Horvatistan'a kadar yolu var kendisinin. Mendez kayıtlı vokallerle bile şarkı okuyamadığını anlatınca, Alvaro'ya okutmuş şarkıyı.

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yarı finalin açık ara en iyisi Klara benim için. Mendez ve Alvaro'nun şarkısı da eğlenceli ama iddiasız olmuş. Anna'nın sesini sevemedim bir türlü ne söylese beğenemiyorum. Bu şarkısı da ortalama olmuş. Paul'un şarkısı da hoş ama abartılacak bir şeyi yok. Dotter 'i unuttum.. şarkısı güzele benziyor tamamını dinleyince fikrim netleşir.

İlk izlenim olarak Klara ve Dotter öne çıktı bende.

• Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsveç 2020 : The Mamas - Move olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...