İçeriğe atla

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love

Uğur

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

YasminTheDios, Şimdi yazdı:

Bu tarz yarışmaların en önemli kısmı oylama heyecanı oluyor bunun neden farkında değiller?

Eurovision'da da aynısını uyguluyorlar işte, cidden sinir bozucu :ifrit:

Tüm ruhunu öldürüyolar yarışmaların.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, Şimdi yazdı:

Sarah Dawn Finer'ın tuvaleti vardı herhalde yoksa 12 katılımcının puanını 1 dakikada açıklamanın başka bir açıklaması olamaz. Jüri puanları da 5 dk sürdü.

Bu tarz yarışmaların en önemli kısmı oylama heyecanı oluyor bunun neden farkında değiller?

Sonuç zaten belliydi. Jüride 96 puan alan birinin kazanamaması imkansız gibi bir şey. Uzatmamaları daha iyi bence.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene ilk 10'da olurlar yine Eurovision'da muhtemelen. Ama öyle üstlerde göremeyiz bence İsveç'i diye düşünüyorum. Jürinin ne kadar yalayacağına bağlı biraz da. Geçen sene Avusturya'yı iyi yalamışlardı.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 2 dakika önce yazdı:

Sarah Dawn Finer'ın tuvaleti vardı herhalde yoksa 12 katılımcının puanını 1 dakikada açıklamanın başka bir açıklaması olamaz. Jüri puanları da 5 dk sürdü.

Heyecanı mı kaldı? Birinci belli diye hızlı hızlı okudu işte. Uğur'un birinci farkla kazandı diye ETSC yayınını iptal etmesini anımsattı bana.

4üncütekil, 2 dakika önce yazdı:

Geçen seneden daha iyi bence bu yıl ki seçimleri. Bu arada Nobody But You'ya çok benzemiyor bence. O daha yavaş tempodaydı.

İspanya'da da alakası olmamasına karşın Famous'u benzetiyorlardı. Benzediğinden değil, ikisi de siyahi olduğu için hissim.

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...