İçeriğe atla

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love

Uğur

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Margaret: Yılın en büyük hayal kırılığı. Nerede In My Cabana nerede Tempo? Elenmesi yüksek bir ihtimal.

Liamoo: Hiç fena bir geri dönüş olmamış. Yalnızca şarkıdaki "Don't Let Me Down" kısımları Chainsmoker'ın şarkısını hatırlatıyor. Onun dışında gayet iyi.

Vlad: 6. olarak elenmelik, bir numarası olmayan şarkı. 

Jan: Melfest'in klasik yaşlı kontejanından gelen vasat şarkılardan biri daha. 7. olacak şarkı da hazır. 

Oscar: FOO grubu da maşallah, her sene bir üyesini yolluyor. Güzel şarkı ama sahnede nasıl durur emin olamıyorum. 

Malou: Gayet güzel bir şarkı, elit işler arasında böyle apaçi şeylere de ihtiyaç var. 

Andreas: Yarı finalin en iyisi. Zaten alışık final görmeye. Bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. 

2. yarı final nedense ilk yarı finale göre biraz daha sönük geldi bana ama iki şarkı dışında tüm şarkılar dinlenecek kalitede. 

Finalistler:

Liamoo ve Andreas

İkinci Şans:

Oscar ve Malou

Bakalım tutacak mı? 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1) Margaret – Tempo: Bu yarı finalin en iyi şarkısı kesinlikle. Final ihtimalini konuşmuyorum bile çünkü kesin bence.

2) Hanna Ferm & Liamoo – Hold You: Güzel şarkı. İyi performansla finale taşıyabilirler kendilerini.

3) Oscar Enestad – I Love It: Yaptığı en kötü şarkıyı Mf ye yollamış adam ya. Çıldıracağım. Gene iyi ama beklentimi karşılamadı.

4) Andreas Johnson – Army Of Us: Güzel şarkı, sevdim gibi. Ama bu kadar.

5) Malou Prytz – I Do Me: 2012'de kız arkadaşlarımın dinlediği şarkılar gibi. Sevmedim ama en azından dinlenebilirliği var.

6) Jan Malmsjö – Leva livet: Bunu sonuncu yapamadığım için üzgünüm. Ama eğlendim kesitin sonlarına doğru. En azından güzel yükseliyor.

7) Vlad Reiser – Nakna i regnet: Sıkıcı bir şarkı. Yükselir gibi yapıyor yükselmiyor birde sinir oldum.

Notlar; Bence 1. yarı final daha iyiydi. Oscar Enestad favorim olur diye düşünmüştüm ama eh bir şarkıyla gelmiş. Wiktoria halen mf şarkıları listemde birinci konumda.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Andreas Johnson: Fena bulmadım ben şarkıyı. Çoğu Mf şarkısından farklı olması bir avantaj.

Malou Prytz: Sevimli mevimli ama fazla sıradan. Sıkılıyor insan dinlerken. Bir de çok şarkı yapılıyor bu tarz son dönemde. Öne çıkan bir yanı yok.

Oscar Enestad: Snippetler içinde en çok bunu beğendim. Potansiyeli var diye düşünüyorum.

Jan Malmsjö: 93 yaşında olduğum için hoşuma gitti. Flüt sesleri yakışmış.

Vlad Reiser: Eh işte reis, olmamış pek.

Hanna Ferm & LIAMOO: Tanesi 25 kuruştan desen, sağlam bütçeleri varmış. Liam'ın yüzüne gelmiş bir de provada. Geçen seneki şarkısından iyi. Bunlar arasında aşk dedikodusu da varmış, buradan birinci çıkarlar kesin. Beni çok heyecanlandırmadı ama.

Margaret: Nakaratı fazla mekanik, bir lezzet eksikliği var. Onun dışında bildiğimiz Margaret şarkısı işte. Dans edemiyor yalnız bu kız, zorlamasınlar. Yeşil ekranı nasıl kullanacağını merak ettim.

Tahmin;

DTF Hanna Ferm & LIAMOO
DTF Andreas Johnson

AC Oscar Enestad
AC Margaret

5. Jan Malmsjö

6. Vlad Reiser

7. Malou Prytz

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...