İçeriğe atla

Hollanda 2019 : Duncan Laurence - Arcade

Uğur

Hollanda 2019 : Duncan Laurence - Arcade  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

En yakın rakibi İsveç'in oranları 9'u bulmak üzere nerdeyse. Bu akşam sonrası oranlar böyle kalırsa Hollanda cidden alacak gibi. 

Hollanda bu gece, olmadı yarın, hadi olmadı Cumartesi sabahı 1'li oranlara düşerse iş bitmiş demektir, raad olun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lazerleri ve LED'lerdeki dalga efektini son anda kaldırmışlar ve çok iyi olmuş. Çok kötü duruyorlardı. EBU'dan izin alıp, o ışık topunu da kaldırsalar, daha da iyi olacak. Bütün performansları gördüğümüze göre, birinci olacağını tahmin etmek çok zor değil artık. Yarışmayı ciddiye almaya başladıklarından beri hak ediyorlardı galibiyeti. İyi bir ev sahipliği bekliyorum bunlardan.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, Şimdi yazdı:

Jüriye belli olmaz gerçi. 2015'de tüm jürilerden 12 alması gereken mükemmel İtalya jüri sayesinde birincilikten üçüncülüğe düştü

Hatırlatma :biktim:

Jüriler Avustralya ve İsveç'i yalasa, ikisinin de geçen sene halk oylamasında çuvallamasından mütevellit yine aynısı olur diye ümit etmekten başka çarem yok.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...