İçeriğe atla

Norveç 2013 : Margaret Berger - I Feed You My Love

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Danimarka'ya 12 vermeyen tek OGAE mi yoksa ben mi yanildim?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 basmısım 12 basmalıymısım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> her gün dinliyom nerdeyse

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu sarkiyi sevdim. Hadi ben linc edin. Domates firlatin.

Daha etkili bir çözümüm var...ETSC'de 0 çektirmek.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen de mi? Performans sonrası ve puan aldıktan sonra alkışlamadığım tek şarkıydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kız güzel ve sempatik ama.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen de mi? Performans sonrası ve puan aldıktan sonra alkışlamadığım tek şarkıydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kız güzel ve sempatik ama.

Kiz bir de 16 yasindaymis daha, aynen cok guzel bi kiz. Canli performansi da bir o kadar rezil. Neden bilmem sevdim ya ben sarkiyi. Normalde bu tarz sarkilari sevmem hic ama bu bana cekici geldi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı hoşuma gitti. Kazanamasa da ilk 3'e kesin girer. Harika bir melodisi var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">"7" verdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önümüzdeki sene MGP'de değişiklikler yapılacak düşen reytingler ve bütçe kısıntıları nedeniyle. Muhtemelen yarı finaller kalkacak ve bütün para daha görkemli bi final yapılabilmesi için harcanacak. Şarkı sayısı henüz belirlenmemiş ama eleneceği belli olan, final şansı bulunmayan şarkılara şans vermek istemiyolarmış sanırım artık. Ben eyle duydum en azından.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...