İçeriğe atla

Fransa 2013 : Amandine Bourgeois - L'Enfer Et Moi

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 121
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

inanamıyorum mükemmel bir seçim olmuş fransa için. bir şarkısı hala telefonumda var ve sabah uyandırma alarmım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Nedense ben bu şarkıdan çok ümitliyim. Slow bir şarkı olduğunu sanıyorum. Fransızca olması daha da meraklandırıyor beni.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

bu şarkı benim listemde de vardı. MANI de öyle

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ikisinin de kazanmış olması mükemmel bir şey.

o değil de, fransa için beklentim çok yüksek bu yıl. umarım hayal kırıklığı yaşamam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu şarkı benim listemde de vardı. MANI de öyle :) ikisinin de kazanmış olması mükemmel bir şey.

o değil de, fransa için beklentim çok yüksek bu yıl. umarım hayal kırıklığı yaşamam :(

Evet herkesin oyle.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takip mi ediliyoruz cidden bu yil Anouk da boyle oldu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başı tanıdık geldi ama ısındım ben angunn felaketinden sonra iyi geldi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Puanım 10

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...