İçeriğe atla

Fransa 2013 : Amandine Bourgeois - L'Enfer Et Moi

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • İleti 121
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

'Pony Pony Run Run' adli grup Fransayi temsil etmek istediklerini acikladi.Eger temsil edersek birinci veya ikinci oluruz aciklamasini yapti

şaşırdım katılmak istemelerine.. fransa böyle bi tarz denemiyordu uzun zamandır. iyi olur bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

'Pony Pony Run Run' adli grup Fransayi temsil etmek istediklerini acikladi.Eger temsil edersek birinci veya ikinci oluruz aciklamasini yapti

şaşırdım katılmak istemelerine.. fransa böyle bi tarz denemiyordu uzun zamandır. iyi olur bence..

Şarkılarına baktım da fena değilmiş yani.....
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

yukarlarda olmalılar artık geçen sene ki fiyasko aslında fiyaskoda değiğldi şarkı gayet hoştu ama ya dilinden kaynaklı yada sahnedeki bi kaç detoneden dolayı avrupanın ilgisini çekmedi yada şov şarkının önüne geçti bu sene iddaalı ülkeler arasında görüyorum fransayı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Anne Marie David, Fransa'nın Eurovision Şarkı Yarışması seçmelerine katılıyor! (1973 yilinda luksemburg'a birincilik getirmisti)

NE????? Anne Marie David

Gizlenmiş İçerik

:kalp: En İyi 3 Eurovision Şarkısından biri bana göre Tu Te Reconnaitras.... Çok mutlu oldum

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

:clap:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

oha oha bu kadın etsc'yi kazandı ve 12 vermiştim:D harika!!!

Once Hollanda'nin temsilcisi, sonra Ispanya, simdi de Fransa mi yoksa?

Keske Birlesik Krallik'tan da Rox gitse.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...