İçeriğe atla

Merhaba

Rage

Pinlenen İletiler

Bu mesajı sil ya da düzelt. Aksi takdirde mevcut cumhurbaşkanına hakaretten ve Mustafa Kemal'e hakaretten EGM'nin sanal devriyesine şikayette bulunacağım.

Mesajım, saydığın iki kişiyede hakaret etmiyor. Direk sana hakaret ediyorum. Sanal suçlar hakkında ve uygulanmasi hakkında pek bir şey bilmediğin belli zaten trolldür umarım.

Uğur bey evet Aynen mücahit ben

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> eğlencesine giriyorum şu an. Komik ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mesajım, saydığın iki kişiyede hakaret etmiyor. Direk sana hakaret ediyorum. Sanal suçlar hakkında ve uygulanmasi hakkında pek bir şey bilmediğin belli zaten trolldür umarım.

Emniyetin sitesine bildiriyorum o zaman. Onlar karar verir artık suç olup olmadığına.

Uğur bey evet Aynen mücahit ben

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

:ohmygod:

eğlencesine giriyorum şu an. Komik ya

Gizlenmiş İçerik

:safiye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi adıyla girmeyi neden bıraktı, neden fake üyeliğe ihtiyacı oldu ki? O kısmını tam anlamadım ben. Banlandı falan mıydı?

Kuzey kore çok saçma davranıyor bence ABD'ye savaş açması intihar gibi birşey.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...