İçeriğe atla

Merhaba

Rage

Pinlenen İletiler

oha Letonya mı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

hoşgeldin Furkan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben de Mustafa

Evet Letonya severim hem boş olmasınada sevindim. Başvurdum ama cevap gelmedi meşguller galiba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Letonya severim hem boş olmasınada sevindim. Başvurdum ama cevap gelmedi meşguller galiba.

Spoiler gibi olmasın ama son kararı vermemişlerdir. Duruma göre başvuru komisyona da taşınabilir

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana attığın facebook profili de fake gibi. Forumdaki bi üyenin fake'i olmadığını bilmemiz lazım kusura bakma :susdakonusayim:

Fake mi? Fake ise şikayet edebilirsiniz fake hesaplar kapatılıyor çünkü.

Profil fotoğrafım yok diye düşünüyorsan. Genellikle konuşma için kullanıyorum hesabı. Cs takımımız falan var resim o yüzden.

Forumdaki birinin fake i olmadığımı nasıl kanıtlıcam bilmiyorum. Her gelen kişiye böyle davranmanız kötü gibi. Akşamları girebiliyorum sadece zaten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fake mi? Fake ise şikayet edebilirsiniz fake hesaplar kapatılıyor çünkü.

Profil fotoğrafım yok diye düşünüyorsan. Genellikle konuşma için kullanıyorum hesabı. Cs takımımız falan var resim o yüzden.

Forumdaki birinin fake i olmadığımı nasıl kanıtlıcam bilmiyorum. Her gelen kişiye böyle davranmanız kötü gibi. Akşamları girebiliyorum sadece zaten

Selam ben Furkan, Letonya'yı istiyorum diye video çek bence :ahaha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...