İçeriğe atla

oylama Revengevision 01 : FİNAL

Reyiz

Pinlenen İletiler

Bende 2010'dan daha fazla şarkıyı oyladım. 2010 güzel yıldı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2017'nin rezaletliği final oylarımda da ortaya çıkmış :dogru:

2017'den sadece 2 şarkıya puan verirken, 2010'dan 8 şarkıya vermişim finalde :nasilcikiyorum:

Oylamanida Acikla Bari ahaua herkes anladi

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Letonya ve Slovakya gibi sonunculuklara layık, Eurovision tarihinin en tartaroz şarkılarından 2 tanesi bu kadar elemeyi aşıp da, buraya nasıl gelmiş anlamadım doğrusu.

Yunanistan, Norveç, İzlanda, Bosna, Makedonya, Arnavutluk ve İsrail boşa yer kaplıyorlar resmen.

İki senenin birleşimiyle çok iyi bir yarışma ortaya çıkabilecekken, sıradan bir ESC olmuş maalesef.

Nerede Estonya'lar, Litvanya'lar? Yunanistan, Bosna vs. için mi istediniz 2010'u? Meh...

Fransa'yı, Finlandiya'yı vs. bunlar için mi harcadınız?

Koca bir YALLAH çekiyorum hepinize. Türkvizyon bile fazla size.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Letonya ve Slovakya gibi sonunculuklara layık, Eurovision tarihinin en tartaroz şarkılarından 2 tanesi bu kadar elemeyi aşıp da, buraya nasıl gelmiş anlamadım doğrusu.

Yunanistan, Norveç, İzlanda, Bosna, Makedonya, Arnavutluk ve İsrail boşa yer kaplıyorlar resmen.

İki senenin birleşimiyle çok iyi bir yarışma ortaya çıkabilecekken, sıradan bir ESC olmuş maalesef.

Nerede Estonya'lar, Litvanya'lar? Yunanistan, Bosna vs. için mi istediniz 2010'u? Meh...

Bende fazla begenmedim valla ama diğer yarismayi 2009-2007 bekliyoruz efsane olacak

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YALLAH

Ama Estonya 2010 istedim finalde haklısın :bibak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...