İçeriğe atla

Portekiz nasıl bir ev sahibi olur?

Rhythm

Pinlenen İletiler

"Yarışmayı düzenleyecek maddi imkanlarımız var mı?" diye toplantı yapmışlar favoriler arasına girince ve düzenleyebileceklerine karar vermişler. 2008'de Sırbistan düzenleyebildiyse, bu sene Ukrayna düzenleyebildiyse, Portekiz de düzenler diye düşünüyorum. 2014 ya da 2009 bütçesi ayıramazlar belki ama 2010, 2016 gibi seneler bizlere yarışmanın düşük bir bütçeyle ve iyi bir şovla kotarılabileceğini gösterdi. Portekiz'den nasıl bir organizasyon bekleyebileceğimizi ise hiç bilmiyorum. Sahne vs. gibi konularda bu senekine denk olur herhalde. Umarım iyi bir sunucu seçimi ve iyi ara şovlar görürüz yalnız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Portekiz'de Eurovision'a ilgi genel olarak düşük ama bu sene bir farklıydılar. Geçtiğimiz sene katılmamalarının sebebi biraz da bu seneye odaklanmaktı. Ulusal finallerine daha bilindik şarkı yazarlarını vs. davet etmişler ve önümüzdeki 5 sene içerisinde Eurovision'u kazanma hedefi koymuşlar. En azından Portekiz kanalı istekli görünüyor. Portekiz halkı da şarkılarına ve iddialı olmalarına olumlu tepki verdi sanki. 53 yıllık ESC maceralarındaki ilk ev sahipliği olduğu için özeneceklerini düşünüyorum ama bütçe vs. ne olur bilemiyorum tabii.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Portekiz'de Eurovision'a ilgi genel olarak düşük ama bu sene bir farklıydılar. Geçtiğimiz sene katılmamalarının sebebi biraz da bu seneye odaklanmaktı. Ulusal finallerine daha bilindik şarkı yazarlarını vs. davet etmişler ve önümüzdeki 5 sene içerisinde Eurovision'u kazanma hedefi koymuşlar. En azından Portekiz kanalı istekli görünüyor. Portekiz halkı da şarkılarına ve iddialı olmalarına olumlu tepki verdi sanki. 53 yıllık ESC maceralarındaki ilk ev sahipliği olduğu için özeneceklerini düşünüyorum ama bütçe vs. ne olur bilemiyorum tabii.

Standart bir yarışma izliycez gibi geliyor banada olması gereken herşey olması gerektiği gibi olucak ama ekstra akılda kalıcı hiç bişi olmıycak gibi

Edit. yarışma havalimanına ve şehre çok yakın bir arenada lizbonda olucak ve press center da plajda olucak gibisinden dedikodular duydum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Portekiz'in 50. katılımına denk gelmesi ve 49 yıllık hasretin son bulmasını ele alırsak ben umutluyum Portekiz ev sahipliğine. Bütçesi düşük olacaktır elbet ama RTP kendinden eminse diyecek pek bir şey yok. Yarışmayı ha yaptı ha yapamadı dediğimiz Ukrayna da tüm sorunlarına rağmen işi kotardı. Portekiz bu fırsatı umuyorum ki elinden geldiğince iyi kullanmaya çalışacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...