İçeriğe atla

İsveç 2018 : Benjamin Ingrosso - Dance You Off

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

eeee iki olağanüstü şarkıyla gitti melodifestivalene Birini Salak Heroese Kaybetti Birini Gerizekalı I Cant Go Ona

kadın farklılık yapmış gayette güzel yapmış benim uzun yıllar dinleyebilecğeim bi şarkı

mariette kazanıcak çünük şarkıları dinlediniz objektif bakabilirsek zorlayacak şarkı ypk

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu mf gerizekalı mı ya en iyi şarkılarını bu yfye koymuş. ve benim izleyemeyeceğim yfye! sinir oldum

mariette de beklentimin bir tık altında gibi çünkü million yearsa benzicek denmişti ona benzemiyo. ama tamamını dinlemek lazım belki de şarkının sonunda coşturuyo bilemeyiz. genel olarak eli yüzü düzgün şarkı. benjaminle çekişir. ama ben felix sandman ı da çok beğendim. dokunaklı bir şarkı hatta şu ana kadarki en çok beğendiğim mf şarkısı oldu diyebilirim.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

provalar yayınlanmış :sayfa:

Mariette’nin sahnesi çok hoş :masallah:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MAriette'in koreografisini hiç beğenmedim ben ya. Fazla Loreen hissi var. Onu geçtim "For you" kısımları çok komik durmuş. Bu kadın bu değil yahu, verin ayaklı mikrofonu da okusun şarkısını. Felix'in sahnesini beğendim ben. Geri kalan sahnelemeler tırt olmuş.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...