İçeriğe atla

Fransa 2018 : Madame Monsieur - Mercy

Uğur

PUANINIZ?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Aslında bu kadar mesajlı bir şarkıda ingilizce olsun olmasın tartışılır tabii.

Geçen sene İtalya için, şarkının sözlerini kimse anlamayacak joke entry sanacaklar (bu gorilin burda işi ne amk) demiştim, öyle oldu. Bu sene İtalya için canlı performans sırasında altyazı kullanılacağı iddiası var, bilemiyorum ne kadar doğru. Onun şarkısı da mesajlı. Bu sene mesajlı şarkı çok, Yunanistan da keza öyle.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 398
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Geçen sene İtalya için, şarkının sözlerini kimse anlamayacak joke entry sanacaklar (bu gorilin burda işi ne amk) demiştim, öyle oldu. Bu sene İtalya için canlı performans sırasında altyazı kullanılacağı iddiası var, bilemiyorum ne kadar doğru. Onun şarkısı da mesajlı. Bu sene mesajlı şarkı çok, Yunanistan da keza öyle.

İtalyanın şarkısı bundan çok daha politik, onun da sözleri anlaşılmadan bir özelliği kalmıyor, altyazı mantıklı olabilir bu nedenle

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene ledler de yok, en azından arkada sözlerin bir kısmını yayınlayabilirlerdi. Altyazı olayı bana çok mantıklı gelmedi. Her ülke için yapacaksa EBU, yapsın madem. Ama özellikle hele de bu referans grubu ülkelerinden biriyse, fazla göze batabilir gibi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıcaklıksa herkese tanınmalı. Arnavutluk da Arnavutça yarışıyor mesela seneler sonra, o da altyazı kullansın o zaman.

Her ülke için İngilizce altyazı kullanılsa desteklerim ben bunu.

Bir ülkeye izin verip, diğerine vermeme durumu yoktur zaten. Arnavutluk'un İtalya gibi vermek istediği bir mesajı olmadığı için gereksiz ama bence.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa ve Yunanistan'a da tanınsın o hak o zaman :oyle:

Bir mesaj vermesine gerek mi var ayrıca

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk açıklandığı günden beri 1. sıramda ve geçen olmadı.

birinciliğin en çok yakışacağı şarkı bence. lizbonda bence farkını belli edecek ve birinciliğe oynayacak.

ingilizce halini de çok beğendim. zaten bu grubun ingilizce şarkıları da var sırıtmamış. ama fransızcayı tercih ederim yine de.

belki bir nakaratı ingilizce okuyabilirler

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...