İçeriğe atla

Fransa 2018 : Madame Monsieur - Mercy

Uğur

PUANINIZ?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • İleti 398
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

12 puanı İngilizce vermelerine şaşırmıştım ben de. Şarkıcılara dil şartı konulmasına karşıyım ama şarkılar yazıldıkları dilde kalsınlar bence. Sonradan değiştirilince dili, çok uyumsuz duruyor. O duyguyu falan alıp, götürüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa'nın son 2 yıldır oylamalarda %68 İngilizce %32 Fransızca konuşması ilginizi çekti mi :icimsisti:

Eskiden çok katılardı bu konuda :olmekistiyorum:

Evet 2008'de İngilizce şarkıyla katılacakları açıklandığında gösteri yapılmıştı, mecliste olay falan çıkmıştı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isterlerse uluslararasi final yapsinlar ilk 10 a giremezler diger big 5 ulkeleri gibi

İtalya her sene giriyor, el insaf. Bu Fransızlar da daha geçen sene ilk 10'dalardı. Bu sene de kıl payı kaçırdılar zaten.

Fransız ulusal finalleri çok tırt oluyor yalnız. İki senedir fena gitmiyorlardı, yazık edecekler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seneye iddialı bir şarkı bekliyorum. Tam fransızca bir şarkı göndersinler. Fransızca çok güzel bir dil, neden ingilizce ekliyorlar anlamış değilim. Birde sahneyi iyi kullansınlar ilk 10 tamamdır.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bakalım beklentilerim karşılanacak mı? Muhtemelen hayır. :geberesice:

Ama umudum var.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...