İçeriğe atla

Fransa 2018 : Madame Monsieur - Mercy

Uğur

PUANINIZ?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 398
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Final Versiyonlu klip beklerken 4 dk

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıyı seviyor ve dinliyorum sözler de hoşuma gitmişti ama klip aşırı abartılı olmuş bence. Forum bu konuda ne düşünüyor bilmiyorum ama bu biraz oy toplamak için bir şeyleri kullanmak oluyor bence fazla taktiksel,Jamala konusunda da benzer şeyleri düşünüyordum. Ve Amir bile sahnede batırıp 6. olduğuna göre sanmıyorum iş yapacağını.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama bu biraz oy toplamak için bir şeyleri kullanmak oluyor

Benzer bi konuda tartışma çıkmış ESCUnited'da göz attım azcık :bibak:

Klip şarkının anlattığını açıkça yansıtmış bence, ki bu güzel bir şey. Fransızca olduktan sonra sözleri anlayacak kitle az olacak ve video klip, o gece yarışmayı açıp şarkıları ilk kez dinleyecek teleoycular tarafından önem taşımayacak.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir şekilde mesajı aktarmak zorundalar o kısımda haklısın ama ben bu tarz şarkıların yarışıyor olmasını direkt yanlış buluyorum zaten,tabii böyle bir yasak da olamayacağı için yapacak bir şey yok sdfbvhd umarım İtalya da Fransa da sahnede çok abartmaz mesaj olayını. Bunlar yine neyse en azından mülteciler,terörizm vs. toplumsal konular,1944 veya Face the Shadow gibilerin yarışmaya kabul edilmesine şaşırıyorum asıl direkt politik.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistan 2015 ve Ukrayna 2016 konusunda hak verebilirim ama Fransa-İtalya 2018 için durum daha farklı bence. Sadece kendi dilleriyle yarışıyor olduklarından da değil, Fransa'nın şarkısındaki mesaj çok açıkça anlaşılmıyo.

Abartılmadıkça, -Ukrayna'nın da fazla abarttığını düşünmüyorum- siyasi şarkıların Eurovision'da yer almasına karşı değilim. Mesaj taşıyan şarkı ''Oh peype lav mi''den çok daha iyidir bence.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...