İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

Son iki mesaja bakınca, çok haksızca saldırıldığını düşünüyorum. Ne yapsın üyeler? Bi sorun gördüklerinde uyarmasınlar mı? Uyarı işe geldiğinde ciddiye alınıyor, gelmediğinde şikayet edenin sesi kesilmeye çalışıyor. Bu çok can sıkıcı bir durum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son iki mesaja bakınca, çok haksızca saldırıldığını düşünüyorum. Ne yapsın üyeler? Bi sorun gördüklerinde uyarmasınlar mı? Uyarı işe geldiğinde ciddiye alınıyor, gelmediğinde şikayet edenin sesi kesilmeye çalışıyor. Bu çok can sıkıcı bir durum.

Bence can sıkıcı olan kararı yönetime bırakıp yönetim karar verince bu karar yanlış (ki doğru olmayabilir belki de yanlıştır, çünkü sadece 3 üyenin eline emanet) yarışmalardan çekiliyorum demek.

Bi çözüm üretin o zaman ya da yönetime katılın. Hatta yönetimi devralın. Ben daha iyi yaparım deyin. Ya da bambaşka bir şey söyleyin yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kararları ETYB alır demişsiniz, biz de yönetime bırakıyoruz. Kararların ciddiyetten yoksun olduğunu düşünen bir üye yarışmaya katılmaktan da vazgeçebilir. Burada bahsi geçen üyeler 2 yarışma katılıp 25 yarışma kaybolan lay lay lom üyeler de değiller zaten, demek ki bir rahatsızlıkları var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kararları ETYB alır demişsiniz, biz de yönetime bırakıyoruz. Kararların ciddiyetten yoksun olduğunu düşünen bir üye yarışmaya katılmaktan da vazgeçebilir. Burada bahsi geçen üyeler 2 yarışma katılıp 25 yarışma kaybolan lay lay lom üyeler de değiller zaten, demek ki bir rahatsızlıkları var.

Ne kadar kolay di mi? Hiçbir çözüm üretmeden sadece yarışmadan çekilerek ortaya bir tepki koymak. Yönetimde söz sahibi olmak istemenenin nesi zor? Rahatsızlığı olan üye yönetimi dize getirmeye çalışsın, sesini duyurmaya çalışsın, bi çözüm üretsin. Kolaya kaçıp yarışmalardan çekilmesin yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ay neyse cidden gözlerim kapanıyo birazdan pc karşısında uyuya kalıcam. Cidden uyumam lazım Semih.

Bu konunun bi çözümü yok çünkü. Ben sırtımda büyük bir yük taşıyorum ve insanlar bu yükü paylaşmak istemiyo özeti bu. Bi günah keçisi lazım o da benim yani anlayacağın. Kimse istemez tabii ETYB'de olmayı. Çünkü bugün yaşanan olaydaki gibi en ufak yanlışta insanları yerin dibine sokmayı çok iyi başarıyo bazıları.

İyi sabahlar...

ETSC'yi ya kapatıp toptan gidelim; ya da birisi alsın ben bırakayım artık yeter bunaldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...