İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

TEŞEKKÜRLERİMİ 0 LARMISINIZ İSTEMİYORUM net

Çekemeyen anket taksın boşver cnm bu kdr

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Uğur bu arada uğur şu sürekli bana laf sokmaya çalışır tavrın da kabak tadı vermeye başladı aşkım. ne yap biliyo musun? başka bir yol belirle mesela. artık sıktı yani cidden siteye girip yorum yapasım gelmiyor senin şu aşırı tavrın yüzünden.

DERDİN NE YA

:biktimsenden:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Uğur bu arada uğur şu sürekli bana laf sokmaya çalışır tavrın da kabak tadı vermeye başladı aşkım. ne yap biliyo musun? başka bir yol belirle mesela. artık sıktı yani cidden siteye girip yorum yapasım gelmiyor senin şu aşırı tavrın yüzünden.

DERDİN NE YA

:biktimsenden:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çekemeyen anket taksın boşver cnm bu kdr

Gizlenmiş İçerik

Ne anketi? Halkımızın %65'i "evet" diyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne anketi? Halkımızın %65'i "evet" diyor.

Çok fazla Fatih Portakal izliyorum sanırım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok fazla Fatih Portakal izliyorum sanırım

Gizlenmiş İçerik

her gece buraya girip bana laf yetiştireceğine gir de şu recapları yap yarışmayı başlat.

recap olmasın diyince de hayır diyosun

insafına kaldık resmen.............

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu zamana kadar "Forum Oyunları" kategorisindeki mesajlarınız sayılmıyodu. 1000 tane de mesaj atsan toplam mesaj sayın artmıyodu, sabit kalıyodu.

5 yıldır buna ses çıkarmadınız da teşekkürlerin kapatılmasına mı ses çıkarıyosunuz? Teşekkür eklentisinin forum oyunları gibi dakikada 1 mesaj atılabilecek saçma kategorilerde kullanılması bana yanlış geliyo, fikrimi sorarsanız da teşekkür eklentisinin komple kaldırılmasını uygun buluyorum. Ben dahil kimse amacına uygun kullanmıyo bu mereti çünkü

Gizlenmiş İçerik

Neyse açayım madem teşekkürleri, bu zamana kadar benim istediğim ne olmuş da bu olcak dimi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu zamana kadar "Forum Oyunları" kategorisindeki mesajlarınız sayılmıyodu. 1000 tane de mesaj atsan toplam mesaj sayın artmıyodu, sabit kalıyodu.

5 yıldır buna ses çıkarmadınız da teşekkürlerin kapatılmasına mı ses çıkarıyosunuz? Teşekkür eklentisinin forum oyunları gibi dakikada 1 mesaj atılabilecek saçma kategorilerde kullanılması bana yanlış geliyo, fikrimi sorarsanız da teşekkür eklentisinin komple kaldırılmasını uygun buluyorum. Ben dahil kimse amacına uygun kullanmıyo bu mereti çünkü

Gizlenmiş İçerik

Neyse açayım madem teşekkürleri, bu zamana kadar benim istediğim ne olmuş da bu olcak dimi

Gizlenmiş İçerik

teşekkür istatistiğini kaldırın hiçbir sorun kalmaz. net

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...