İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

uğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yaniuğur Allah aşkına koskoca BK sın neyine zor ADELE HELLO bas geç yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adele'den ne yollarsan yolla 0

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:birbir:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yine mi akşam yemeğine gelmedi :hesapver:

Gelmedi

Gizlenmiş İçerik

Mesaiye kalmış :felfecir:

Birinin telefonundan mesaj atıyır kendisinin şarjı bitmiş :arkamdankonusmussun:

Muhsin'den yazıyorum dedi :yaziyorum:

Bakayım dedim kimin telefonu bu gerçekte :cindurttu:

CIA uygulamasına baktım demez mi bu hat Gül Kırlangıç adına kayıtlıdır diye :neistiyosun:

Hesap sordum tapatalktan :hesapver: :gulunyatagi:

Diyur ki muhsinin anası o, onun üzerine kayıtlı

Gizlenmiş İçerik

E ben de tamam dedim güveniyrum :beyimbilir:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CIA uygulamasına baktım demez mi bu hat Gül Kırlangıç adına kayıtlıdır diye

:ifrit:

Diyur ki muhsinin anası o, onun üzerine kayıtlı

:degil:

E ben de tamam dedim güveniyrum

:mademoyle:

Sen yine de pek güvenme buna :nesacmaliyosun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cemn kafasını kim kurcalıyo anlaşıldı

Bana bak :hesapver:

Tabii ki ahretliğimi koruyup kollucam :icimegir:

Sen el oğlusun :kabuletmiyorum:

El oğlu ne yapsa yeridir güven olmaz :ifrit:

Neyse yine de severim seni Musty :lutfettin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...