İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

Günaydin herkese

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben daha uyuyamadım @Troliçe 'nin çekememezliği yüzünden, kongre de yarım kaldı.

Günaydın Pınarellam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diyorum işte boşa konuşuyoruz diye. Neyse ben Robbie Williams'sın Norveç ile bağını buldum.

Hala aynı valla bence de boş konuşuyoruz. Semih ETYB'yi senin üstüne yapıyorum geç başına adaleti sağla ben beceremiyorum doğrusu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

konuyu tekrar açmayacağım, akıbetine kararı etyb verecek. her ne karar verirse haklıdır ve saygı duyarım. sadece üzerimden bazı yanlış cümleler söylenmiş onlara cevap vereceğim. kimseye cevap hakkı doğmayacak şekilde. lütfen uzatmayalım. benim amacım da bu değil ve bu son mesajım konuyla ilgili,

1) ben konser günü öğrendim dedim doğru. ama dikkat ederseniz o mesajımda şarkıyı recapte de hollanda diye oyladım dedim. sonuçlardan sonra uğura sordum kimler kaç birincilik aldı diye, o da ilk mesaja bak dedi. hollanda diye oy verdiğim kovacs (volkanın yarıştırdığını bile unutmuşum demiştim) alman çıkınca işkillendim ve baktım.

2) ben sadece şarkıyı irdeledim kimin gönderip göndermediğini değil. çünkü finalde olacak başka bir şarkının yerini almamalıydı. herkesin gözünden kaçmış olabilir insanlık hali bu. olayı özellikle kişiselleştirmek istemediğimi defalarca söyledim.

3) lütfen marie mai vs araştırılsın dedim hala diyorum, fransız olmayan bütün katılımlarım neyse ben çıkarıp önünüze tek tek koyacağım, araştırılsın ve hatalı olanlar diskalifiye edilsin. bunu kaç defa söyledim hala söylüyorum.

4) diğer bahsetdilen 2 sanatçı da kitsune ile çalışıyor. dünyanın her yerinden bakın fransız şirket olduğundan başka bir şey göremeyeceksiniz ama tekrar ediyorum lütfen araştırın yanılmış olabilirim, gözden kaçan şeyler olabilir. netice o şarkılarla madalya aldım diye hayat standartım bi üst kademeye çıkmadı, diskalifiye olacaklarsa da inmeyecek. ha nedir, gönderdiysem şarkı madalya almasını isterim o yüzden umarım diskalifiye olmazlar diye içimden geçiririm en fazla. bunu herkes ister. olmazsa da boynumuz kıldan ince, haksızlık olmasın yeter ki.

5) eğer mümkünse, 1 defalığına da olur, benim kongra katılımımı iptal edin ve belçika'ya katılma hakkı verin. elenen bir şarkısı varsa onunla katılsın. ben artık bundan başka hiçbir şey yapamam elimden gelen tek şey bu. ve bu saatten sonra olay hala kişiselleştirilirse de art niyet ararım.

yazdıklarımda ciddiyim. umarım bu her üyeye emsal olur. Kimseye söz yöneltmedim veya hakkında yanlış konuşmadım. dolayısıyla cevaplanacak bir şey yok tekrar ediyorum. sadece kafası karışanlar varsa onları aydınlatmak için yazdım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abuk subuk konuşmadan, kavga etmeden, ordan burdan çekilmeden kararı bekleseydiniz keşke.

bu akşam detaylıca inceleyerek doğru olan kararı verdik zaten.

ama siz en başından beri bizim haksız davrandığımızı, üyeye göre davrandığımızı söyleyedurdunuz.

madem öyle az sonra uğur'un açacağı konuyu bi değerlendirin bakalım.

@Mustafa hangi kategoride video butonunu göremiyosun söyle açem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abuk subuk konuşmadan, kavga etmeden, ordan burdan çekilmeden kararı bekleseydiniz keşke.

bu akşam detaylıca inceleyerek doğru olan kararı verdik zaten.

ama siz en başından beri bizim haksız davrandığımızı, üyeye göre davrandığımızı söyleyedurdunuz.

madem öyle az sonra uğur'un açacağı konuyu bi değerlendirin bakalım.

@Mustafa hangi kategoride video butonunu göremiyosun söyle açem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Abuk sabuk olduğunu düşünmüyorum. Doğru kararı verdik diyorsun ama ikiniz de bu karara karşı olduğunuzu belirtmişsiniz zaten ETSC konusunda. Bu tek başına olan bir durum değil zaten, geçtiğimiz ay içerisinde bir çok haksız durum yaşandığını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abuk sabuk olduğunu düşünmüyorum. Doğru kararı verdik diyorsun ama ikiniz de bu karara karşı olduğunuzu belirtmişsiniz zaten ETSC konusunda. Bu tek başına olan bir durum değil zaten, geçtiğimiz ay içerisinde bir çok haksız durum yaşandığını düşünüyorum.

ETYB forumuna özelde Cem'le konuşup konuyu karara bağlamak için Mustafa'nın da düşüncesini aldığımızı yazdım.

CD kartonetinin tam çevirisini Cem yapınca gerçek ortaya çıktı bu akşam..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CD kartonetini görmeden diskalifiyenin yanlış olduğunu düşünüyodum ama kartonette her şey açık bi şekilde belirtilmiş. Kimi neden niçin koruyalım yani, ithamlarınız yanlıştı genel olarak.

Eskiden düşündüğün haksızlıklar varsa onları da ilet, onlara da çözüm bulunsun lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...