İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

Çözüm önerisi;

Kurallar herkes için, aynı şekilde uygulansın.

Adminlerin canı bir şarkıyı diskalifiye etmek istemiyorsa, sonradan bir kural eklenip, üzeri kapatılmasın.

Çözdüüüüm

Yahu kime özel kural uygulanmış. Hala Sinan'a özel kural koyduğumu düşünüyosun ya pes uyuycam yeteeeeeeeeeer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih olayın üstünden 2 sene geçmiş yeni mi gördü sorunu? Hatta dedi konserine gittiğimde öğrendim Alman olmadığını diye. Öğrendiğinde yazmadı, yarı final oylamasında da yazmadı ne hikmetse finale geçip 24. sırada Kovacs'ı görünce oldu her şey. Zaten daha önceden de benim forumda olmadığımı bahane ederek şarkılarımın yarışmaması gerektiğini söylemiş. Bu karalama kampanyası değil de ne? Final arifesinde Kovacs'a saldırıyor, yetmiyor Sumera'ya laf söylüyor. Arkadaşın canı cidden sıkılmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih olayın üstünden 2 sene geçmiş yeni mi gördü sorunu? Hatta dedi konserine gittiğimde öğrendim Alman olmadığını diye. Öğrendiğinde yazmadı, yarı final oylamasında da yazmadı ne hikmetse finale geçip 24. sırada Kovacs'ı görünce oldu her şey. Zaten daha önceden de benim forumda olmadığımı bahane ederek şarkılarımın yarışmaması gerektiğini söylemiş. Bu karalama kampanyası değil de ne? Final arifesinde Kovacs'a saldırıyor, yetmiyor Sumera'ya laf söylüyor. Arkadaşın canı cidden sıkılmış.

O hikaye anlatıyo be ne konseri İstanbulda konser verdiler evet de ne alaka yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni görüp görmediğini bilemem. Daha önce benzer bir durum yaşanmış ve derece elinden alınmış ETYB tarafından. Şimdi her türlü "Benim başım kel mi?" deme hakkına sahip bence.

Evet tamamen sahip bu hakka. Zamanında ETYB'deydin benim şarkımı elediniz; şimdi sıra bende düşüncesi. Bu gece çokça dile de getirdi açık açık zaten ağzım açık okudum o yazıları.

Cidden hırçınlaşmamak elde değil şu durumda....

Yatıcam yoksa herkesin kalbini kırıcam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman görmüş Kovacs'ın Alman olmadığını ama görüyorsunuz şimdi söylüyor. Derece hırsı gözünü kör etmiş. Bana saldırıyor. Çağatay'ın istediği kurallara kalırsa elinde bi Emmanuel birinciliği kalıyor. Marie-Mai falan iptal. Kendisi de gördü, sustu. Hak hukuk arayan insan ilk önce kendini yargılarsa daha haklı daha hukuklu bir ortam oluşur her anlamda ama hak hukuk sadece kendi birinciliği gidince geldi aklına.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman görmüş Kovacs'ın Alman olmadığını ama görüyorsunuz şimdi söylüyor. Derece hırsı gözünü kör etmiş. Bana saldırıyor. Çağatay'ın istediği kurallara kalırsa elinde bi Emmanuel birinciliği kalıyor. Marie-Mai falan iptal. Kendisi de gördü, sustu. Hak hukuk arayan insan ilk önce kendini yargılarsa daha haklı daha hukuklu bir ortam oluşur her anlamda ama hak hukuk sadece kendi birinciliği gidince geldi aklına.

Doğru. Şimdi buna doğru dedim diye taşlıcaksınız yine beni.

Sadece onla da kalmıyo Years&Years'lar Say Lou Lou'lar da şaibeli... Biri İsveç'in biri BK'nın...

Şu kural herkese uygulansın diyoruz ya.. Fransa'nın elinde şarkı kalmıcak gerçekten o zaman.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...