İçeriğe atla

Eurovision 2017 ''Celebrate Diversity''

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 859
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Uğurla ben sunucu olmalıydık ya :icimegir:

Ne kıyafetler giyerdik :bedenimegir:

Jartiyerden tut geceliğe diğ mi :bibak:

Greenroom'a Melih'i koyardık :ahaha:

Executive producer olarak da Zürey'i 2 dk. konuştururduk oldu bitti :ohyandan:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıbrıs cıktı ya gerisi mühim degil

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rezalet ülkeler çıktı... :katiyen: :katiyen:

Finlandiya konusunda şoktan şoka girdim, hiç kimse kusura bakmasın da sırf millet elit desin diye Portekiz'e bayılırlar, Finlandiya gibi başarılı bi slow yerine Yunanistan, Kıbrıs ve Moldova'ya oy yağdırırlar :kusucam: :kusucam: :kusucam:

Bu Avrupa'dan ne çektik be :saldiri:

Tek sevindiğim Belçika oldu :nasilcikiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 da 9 yaparak kendi rekorumu geçtim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Polonya yerine Finlandiya demiştim ki onu da milletin gazıyla diyordum bana göre sıkıcı bir slowdan ibaretti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışmayı bir heyecanla izledim ama genel hissiyatım tam olarak şu oldu:

Gizlenmiş İçerik

Öncelikle temanın renklerine aykırı bir şekilde her yeri, ama her şeyi sarı maviye boyamaları gerçekten sinir bozucuydu. Eurovision'a değil de Kiev kültür başkenti etkinliğine gelmişiz gibi hissettim. Temanın renk seçiminde yaşanan kararsızlık grafiklerin her yerinde kendini belli etti.

Kamera açılarının bazıları harikaydı, sahnenin merkezindeki kamera ve o ışıklar her şeyi güzelleştiriyor resmen. Bazı kamera açıları da anlamsız ya da hazırlıksız gibiydi. Ses sistemi beni yordu açıkcası.

Gizlenmiş İçerik

temsilcisinin saksafon jesti çok tatlıydı. Jamala'nın performansları çok keyifliydi, Verka skeçlerini ise biraz ortalama buldum.

Sonuçlara gelirsek;

2010'dan sonra ilk defa birincim seçtiğim ülke finalde yarışmayacak, 2010'da da favorim

Gizlenmiş İçerik

Estonya idi.

Gizlenmiş İçerik

Letonya için üzgün, şarkı için mutluyum.

Gizlenmiş İçerik

Yunanistan'ın finalde yarışması gecenin en "disappointed but not surprised" olayıydı. Tamamen tırt bir şarkı ama final gideceği de belliydi. Avrupa'nın bazı zevksizlikleri hiç değişmeyecek.

Gizlenmiş İçerik

finali kanımca şovuna borçlu. Hovig şarkıyı güzel pazarladı.

Gizlenmiş İçerik

Ermenistan canlı yayında şarkıyı yeniden stüdyo için kaydetti adeta. Harika bir yorumu var.

Gizlenmiş İçerik

Finlandiya ve

Gizlenmiş İçerik

İzlanda gecenin üzen bir diğer detayı oldu. İki ülke de en son 2014 finalinde yarıştılar ve bu biraz üzücü.

Gizlenmiş İçerik

Portekiz 7 yıllık elenme zincirini kırdı. Salvador'u izlerken gözyaşlarımı tutamadım açıkcası. Ancak greenroom'da ifadeleri çok tuhaftı.

Gizlenmiş İçerik

Avustralya finalde ne arıyor deyip konuyu kapatacağım, çünkü bunu konuşmak istemiyorum.

Perşembe günü neler olacak göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...