İçeriğe atla

2016 Tahminleriniz ve Görüşleriniz

Pinlenen İletiler

Derledim Topladim Iki Yari Final Icin Cikmasini Istedigim Ulkeler

SEMI FINAL 1

Estonia

Finland

Armenia

Azerbaijan

Netherlands

Cyprus

Czech Republic

Moldova

Iceland

Croatia ( Hungary)

---------------

Russia

Malta

Austria

Montenegro

Bosnia&Herzegovina

Greece

San Marino

SEMI FINAL 2

Norway

Belgium

Bulgaria

Denmark

Australia

Romania

Ireland

Slovenia

Israel

Poland ( Latvia )

----------------

Lithuania

Switzerland

Ukraine

Belarus

Georgia

Macedonia

Serbia

Albania

Buyuk 5 Li Ve Ev Sahibi Siralamam

1 Spain

2 United Kingdom

3 Germany

4 France

5 Italy

6 Sweden

Optum Bayyy

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 123
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ana sayfaya üye ol veya facebook-twitterla giriş yap. Sonra üst menüde İçerik Ekle butonu var orada Liste Ekle'ye tıkla.

Zaten sonrasını kendin çözersin. Mesela 35 şarkı için; 35 tane videoyu sıralayabilirsin, 35 tane fotoğraf sıralayabilirsin, 35 tane düz yazı sıralayabilirsin... Videoların, fotoğrafların altına açıklama yazabilirsin. Ana sayfada tamamen kendi zevklerine uygun listeler, testler hazırlayabilirsin. Hepsi kendi profilinde listelenir. Hem daha düzenli görünür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni Galeri yazıyo pardon. Yazı galerisi-foto galerisi-video galerisi anlamında kullanmışlar. Liste işte bildiğin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu arada şarkılara son bi göz atıp ben de liste yapıcam. Açtığım yeni konuda paylaşırım. Olmazsa liste eklemeyi resimli de anlatabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni Galeri yazıyo pardon. Yazı galerisi-foto galerisi-video galerisi anlamında kullanmışlar. Liste işte bildiğin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu arada şarkılara son bi göz atıp ben de liste yapıcam. Açtığım yeni konuda paylaşırım. Olmazsa liste eklemeyi resimli de anlatabilirim.

Liste/Test eklemeyle ilgili bi konu açsan iyi olur gibi sanki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oluşturdum Bitti Kaydedildi Ama Yayınlanmıo Nie

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Onayladım. Sorun olmaması lazım şu an.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şuan için Top 5 im

1.

Gizlenmiş İçerik

Ukrayna

2.

Gizlenmiş İçerik

Avustrulya

3.

Gizlenmiş İçerik

Almanya

4.

Gizlenmiş İçerik

Danimarka

5.

Gizlenmiş İçerik

Azerbaycan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...