İçeriğe atla

En iyi Talk Show Programı

En iyi Talk Show Programı  

14 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bi tanesi çok sıktı, bi tanesi gaf yapmak için üretilmiş bi program gibi, bi tanesinin asla kazanmasını istemiyorum aşırı itici

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

bence 1 aday sıyrılıyo aralarından ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en kaliteli  iki show  programı   var   oda  okanın   ve  beyazın 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yillarin eskitemedigi..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

E niye dada'ya oy vermediniz o zaman

Gizlenmiş İçerik

Pınar ve Uğur oylamış sırf.

Okan'ın her cümlesini sekse çekmesi, gelen konukların inciğiyle cinciğiyle saçma sapan alay etme çalışmaları çok sıktı. Eskiden medya arkası için izlerdim (videoları 10 saniyede 1 bölüp yorum katması çıldırtsa da)

Artık ona da ihtiyaç yok twitter, vine vb. ağlar medya arkasını çoktan solladı

Gizlenmiş İçerik

Diğerleri de çok sıkıcı ama gözümde eksisi en az olan programa oy verdim ben, kazanmış da

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyaz'ın programı Kanal D dizilerinin ve sinema filmlerinin PR ve tanıtım çalışmalarını yürüten bir hal aldı son 2 - 3 senedir doğru düzgün bir ''konuk'' aldığını hatırlamıyorum. Okan Bayülgen'in alması gerekirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...