İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Herkes birbirinden YABANI hiçbirşeye istek duymuyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Neden bilmiyorum ama mesajını görünce, eskiden Hürriyet'te falan olan şu resimli haberler geldi aklıma;

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm yaz policeman ve benzeri şarkılarla kopanlar burda elitlik taslıyor ahahah başkası yollasa 12 basarlar ama can düşmanları ben yolluyorum tabi ahahah

Policemanı gerçekten sevenlerden yüksek bekliyorum benzerleriyle açık ara balon elitlere fark atıp çok kazandım hahayt

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Musty İle HOŞ sohbetler [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@KingInTheNorth semih tanıtım konusu aççan mı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KingInTheNorth (also known as Zürey, Zürey Fa or Kuzeyin Oglu) (25) is a member of the I. Eurovision Time Parliament from Emek and Ozgurluk Party.

@KingInTheNorth semih tanıtım konusu aççan mı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yarışma ne zaman başlıycak?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Araştırmacı gazeteciliğim üzerimde ETSC'de iki fire yakaladım. Son iki yarışmadır hiç ilgilenememiştim; umarım o yarışmalarda da bişeyler olmamıştır. İyice araştırın şarkınızı açıklamadan önce be.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önceki yarışmalarda da vardı be, fark etmediklerimiz de vardır illa

Gizlenmiş İçerik

Bu arada TŞY'ye 7 kez katılan sanatçılar bile var... Geçen şarkı arşivini güncellerken gördüm

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...