İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Kimse Haketmiyor Yüreğimde Kalmayı

Maziyi Silmem Gerek Kalbim Ağır Yaralı 

Kime Güvenipte Kalbimi Açtıysam 

Onlarada Sanada

Hepiniz HEP AYNI ....

DEVAMI KONYANIN 84. Yarışma Konusunda

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KingInTheNorth (also known as Zürey, Zürey Fa or Kuzeyin Oglu) (25) is a member of the I. Eurovision Time Parliament from Emek and Ozgurluk Party.

Oha var mi ben pcde degilim de sen bakabilir misin semih

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence sıkıntılı ama Musty sorun yok diyo. ETYB baksın, karar versin işte oylama başlamadan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Itunes'a baktım ben sadece. Alman itunes'unda dahi Finlandiyalı iki şirket görünüyo. Musty Alman şirketle ortak çıkarıyo dedi ama bişiy bulamadım ben o konuda. Videonun altında falan hep Finlandiyalı şirketin adı yazıyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KingInTheNorth (also known as Zürey, Zürey Fa or Kuzeyin Oglu) (25) is a member of the I. Eurovision Time Parliament from Emek and Ozgurluk Party.

@kinginthenorth @uğur şu konuyu açıklığa kavuşturun recape eklicem mi eklemicem mi yoksa yeni şarkı mı açıklasın napsın? 

yarışmaya da yarın geçicez mecbur uğur yine ortalarda yok

Benim yapabileceğim bir şey yok ki ne ülke benim, ne de ETYB'nin bir parçasıyım. Yarın halledersin artık, ne yapalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaa ben seni etybde sanıyorum, mustafaymış etybde olan sorry

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:h

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...