İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

#CemETSCYayınıYapsın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de hala Uğur'dan dönüş bekliyorum 141. ETSC logosu için.

Yerlerdeyimmm

Gizlenmiş İçerik

:h 

Gizlenmiş İçerik

Uğurla tam 2 (iki) gündür konuşmadık. 

@Musty ulaş dönmezse yarın akşam ben yaparım logoyu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulaşma gereği duymuyorum. Siteye ve yarışmaya ilgisi olan gelir katılır zaten. İlgisiz yarışmacılar oy verme sürecinde beni çıldırtıyo açıkçası. Bu şekilde yapacaklarsa hiç katılmasınlar. Oy vermemek için direnip, zırt pırt Whatsapp'tan yazdığım halde oylama süresi geçtikten sonra "Bana haber vermedi, bekleyebilirdi, işlerim vardı, bu ne tuhaf bi yarışma yönetimi" gibi çocukça laf yapanların ayağına gidip yarışmaya çağıramicam bundan sonra.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...