İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Durun daha şarkıları dinleyemedim. Hem analizlerimle sizlerle olacağım canlarım. SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ....

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:heart:

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih'in Şarkıola Müzik etiketiyle çıkarttığı son teklisini ilgiyle dinliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim Yeni Teklim İstisna ( Beauty Never Lies )

Söz :Cevat Aslan 

YARIŞMA BAŞLASA DİYORUM Kime Diyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETSC için ben bilgilendirme konusu açayım mı tablolu şarkılı. Yarı final gruplarını da şeyetmiş oluruz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KingInTheNorth (also known as Zürey, Zürey Fa or Kuzeyin Oglu) (25) is a member of the I. Eurovision Time Parliament from Emek and Ozgurluk Party.

ETSC için bi tanıtım konusu neyin bi şey açaydın

Slogan, logo vs. tamam. Tanıtım konusunu da yarın açıcam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KingInTheNorth (also known as Zürey, Zürey Fa or Kuzeyin Oglu) (25) is a member of the I. Eurovision Time Parliament from Emek and Ozgurluk Party.

Yapariz

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Heh, teşekkürler. Ben sana birazdan 1-2 resim yollayıp nasıl bir şey olacağını anlatıcam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...