İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Havayı biraz dağıtayım.

Şu grup yarışabilir mi İtalya adına?

Skunk Anansie

Bunu bulabildim sadece.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Wikiden bakınca 45 tane ülke buldum çalışmış olabilecekleri ama iTunes'a bakınca durum netleşti. Albümü yayımlayan iki şirketten bir tanesi İngiliz, diğeri ise İngiliz bir şirketin Belçika ayağı. iTunes İtalya'ya bakınca ise "Boogooyamma Ltd / V2 Benelux licensed to Carosello Records" diyor. Yayın hakları Carosello'ya verilmiş ve bu yazı sadece İtalyan iTunes'unda çıkıyor. Kararı ETEYEBE verir tabii ki ama ben bu tarz katılımlara sıcak bakmıyorum. Norveç'ten biliyorum ki birçok küçük şirket, yurt dışına yayın haklarını büyük şirketlere verebiliyor. Ayrıca dünya starlarında da böyle durumlar çıkabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir şey sorcam ben şimdi bunu atabilir miyim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şarkımı bununla değiştirmek istiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Havayı biraz dağıtayım.

Şu grup yarışabilir mi İtalya adına?

Skunk Anansie

Bunu bulabildim sadece.

Gizlenmiş İçerik

bunu bana mı soruyorsunuz yani şahsi fikrimi mi soruyorsunuz

şu şapkayı sen tak elimde durmasın şimdi

kesinlikle hayır yarışamaz ya da yarışır kesinlikle evet

İTALYAYI DÜŞÜNÜYORUM GÖZLERİ KAPALI

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bunu bana mı soruyorsunuz yani şahsi fikrimi mi soruyorsunuz

şu şapkayı sen tak elimde durmasın şimdi

kesinlikle hayır yarışamaz ya da yarışır kesinlikle evet

İTALYAYI DÜŞÜNÜYORUM GÖZLERİ KAPALI

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim için sorun değil ben de alakasız yerlerde tartışma yaşadım. Otorite değilim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seni niçin elenme korkusu sardı acaba

Gizlenmiş İçerik

Kuliste biri bi şey mi dedi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...