İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Bana napcan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

seni tuzlayıp turşunu kurmak istiyorum esasen vakti geldiğinde yeriz hareretimizi alsın diye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 adet parmaklanmama meraklı ifriti gördüm

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Malum mesaja teşekkür etmeyip beni recmedilmekten kurtaran @Züreyfa 'ya sonsuz teşekkürler

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 adet parmaklanmama meraklı ifriti gördüm

Gizlenmiş İçerik

Malum mesaja teşekkür etmeyip beni recmedilmekten kurtaran @Züreyfa 'ya sonsuz teşekkürler

Gizlenmiş İçerik

AFREET

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkes dünyanın yaşı konusunda bilim insanlarına saydırırken, bir kişinin sınır tanımayıp "ya kardesim siz müslüman itikatte bir gazetesiniz amerikanin uydurdugu bir yaratigi( dinazoru) varmis gibi yada inaniyor gibi yansitmayin lütfen" yazması favorim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cani sikilanlari ETSC sahnesine alalim; oylamaya

Gizlenmiş İçerik

Mesela Zürey

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Züreyfa zürey beye karşı linç kampanyası başlatıldı

Büyük oyunu görebilen insanların olduğunu görmek sevindirici. Norveç'i Dünya lideri bir ülke yaptığım için, ülkeyi benden almaya çalışıyorlar. Eyyy Birleşik Krallık, eyyy İsveç... ETSC 2'den büyüktür!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyük oyunu görebilen insanların olduğunu görmek sevindirici. Norveç'i Dünya lideri bir ülke yaptığım için, ülkeyi benden almaya çalışıyorlar. Eyyy Birleşik Krallık, eyyy İsveç... ETSC 2'den büyüktür!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sessizlik :ş:

zürey hoca notları girmeye başladı

ilk önce Kıbrısın notunu girmiş

bari eokul kapanmadan herkese girse

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sessizlik :ş:

zürey hoca notları girmeye başladı

ilk önce Kıbrısın notunu girmiş

bari eokul kapanmadan herkese girse

Gizlenmiş İçerik

Bize gireceği notu çok merak ediyorum kesin büte bırakıcak. :çokle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...