İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

İlk defa burada açıklıyorum. Cem'in sürekli recapler yapıp, konular açmasının sebebi bu konulardan bolca teşekkürleri toplayıp, toplam teşekkür sayısında beni geçmek. Lütfen bu oyuna alet olmayın ve Cem'e teşekkür vermeyi bırakın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
İlk defa burada açıklıyorum. Cem'in sürekli recapler yapıp, konular açmasının sebebi bu konulardan bolca teşekkürleri toplayıp, toplam teşekkür sayısında beni geçmek. Lütfen bu oyuna alet olmayın ve Cem'e teşekkür vermeyi bırakın.

Bak bak bak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar, bugün yeni bir oyun oynicaz! geyik konusuna giren herkes sırasıyla şunları yazsın

1- Yarışmalar Niye Başlamıor

2- Bu Forum Öldü Artık Girmek İstemiorum

3- Foruma Alışamadım

4- Eski Forum Daha İyidi

5- İşlerim Var Daha Sonra Gireceğim

6- Foruma Giriş Yapamıorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar foruma nasıl mesaj atıyoruz?

merhaba sevgili züreyfa, avustralya yeşil ormanlarına ve arkadaşlarına selamlar!

foruma mesaj atmak için şu adımları uygulamalısın;

1- bulunduğun yerleşim yerinde en yakın TimeTT şubesine gitmelisin (Time Telgraf Telefon)

2- yazmak istediğin mesajı, mesajın gitmesini istediğin forum ve kategoriyi A4 kağıdına nickinle beraber yazıyorsun.

3- Forumcular Mahallesi, Foruma Giremiyorum Caddesi, Recap Sürem Yanlış Alınmış Sokak, ETYB Sitesi, A Blok, Kat: 863 Daire: 25511

CEMDÜZÜ/İSTANBUL 34882 adresine postalıyorsun!

İşte hepsi bu kadar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...