İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Kimle röportaj istersiniz Time sakinleri? Kimi getirelim köyümüze? Sibel Can mı? Songül Karlı mı?

TABİKİ DE 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yıllardır gelemeyen Meltem Ersan röportajı artık gelse mi ki?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Windows 10'a Android desteği gelmiş sanırım. Yeni güncelleme ile Android cihazınıza gelen bildirimleri pc'den görüntüleyebilecekmişiz.

Sonuç: Windows 10 pişmanlık gibi bir şey. Şu an için düşünülecek iş değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunun nesi kötü cnm  @ULAŞ

Gizlenmiş İçerik

Gelişme gayet güzel, sorun Windows 10'un kendisi. Bir güncelledim bilgisayar çöktü, korkuyorum geçmeye öyle olunca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tesekkur ederim; benim odamda televizyon yok ondan dolayi sordum. Eurovision tv den izlerim artik ama tabii sms numaralarini falan bilseydim hos olurdu en azindan oy atardim. Bu arada su anki Etsc sarkimdan hic hoslanmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

An itibariyle anasayfamız ilk ayını doldurdu. Bu bir ay içerisinde 158 haber, 71 video-haber, 44 liste, 5 test ve 3 röportaj sunmuşuz. Anasayfayla daha yakından ilgilenmek isteyen arkadaşlar varsa kendilerini üye olarak başlamaya davet ediyoruz. Geri kalanlar da umarım anasayfayı okuyor ve beğeniyorlardır. Beğenmediğiniz şeyler ya da önerileriniz/tavsiyeleriniz varsa anasayfayla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

An itibariyle anasayfamız ilk ayını doldurdu. Bu bir ay içerisinde 158 haber, 71 video-haber, 44 liste, 5 test ve 3 röportaj sunmuşuz. Anasayfayla daha yakından ilgilenmek isteyen arkadaşlar varsa kendilerini üye olarak başlamaya davet ediyoruz. Geri kalanlar da umarım anasayfayı okuyor ve beğeniyorlardır. Beğenmediğiniz şeyler ya da önerileriniz/tavsiyeleriniz varsa anasayfayla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Vallahi öyle.

Gizlenmiş İçerik

Anasayfaya forum dışındakilerin forumdakilerden daha çok ilgi göstermesi? Forumdakiler ilgi göstermeye başlasa biraz keşke.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...