Ana Sayfa Eurovision Şarkı Yarışması Eurovision 2021 Ünlü Astrolog Dinçer Güner Bu Yılın Şanslı Ülkelerini Açıkladı

Ünlü Astrolog Dinçer Güner Bu Yılın Şanslı Ülkelerini Açıkladı

5 dakikalık okuma süresi
0
4
795
Dinçer Güner, Eurovision 2021’i astrolojik açıdan değerlendirdi.

Yıllardır birçok konuda yaptığı astrolojik değerlendirmeler ve öngörüleri ile büyük takdir toplayan ünlü astrolog Dinçer Güner, her sene olduğu gibi bu sene de Eurovision’u pas geçmedi. Hafta boyunca Eurovision çalışmaları yapacağını söyleyen Güner, bu yılın astrolojik açıdan en şanslı ülkelerini Twitter hesabından açıkladı.

Dinçer Güner’in Eurovision’un yapılacağı gün, ülkelerin kuruluş tarihleri ve ülkeleri temsil eden sanatçıların doğum günleri gibi birçok parametreyi birleştiren astrolojik değerlendirmelerine göre bu yılın en şanslı ülkeleri şu şekilde:

Bu ülkeler arasından ise Malta ve Fransa’nın çekişme yaşayacağını öngörüyor ancak birinci konusunda henüz net kararını veremiyor.

Malta ve Fransa arasında belirsizlik yaşamasının sebebi ise Malta’nın ülke olarak doğum haritasını çıkarabilmek için yeterli bilgiye sahip olunmaması, çünkü ülkenin doğum saati yok. Ancak ilerletimde Malta’nın Koç burcuna denk gelmesi, 1. lik ihtimalini güçlendiriyor.

Fransa’nın ise ülke olarak doğum haritası net. Dinçer Güner, Fransa için “Yarışma anında kariyer evinin yöneticisi yükselende ve Jüpiter ile iyi kontak yapıyor” diyor, bu da Fransa’nın astrolojik açıdan olası bir kazanan olma ihtimalini güçlendiriyor.

Dinçer Güner’in ileriki günlerde Eurovision ile ilgili değerlendirmelerini an be an takip edebilmek için @dincerguner nickini Twitter’da takip edebilirsiniz…

 

Daha fazla buna benzer yazı göster
Kullanıcısından Daha Fazla Yükle Blackout
Şuradan Daha Fazla Yükle Eurovision 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere de Göz Atın

Kelly Clarkson Arcade şarkısını coverladı

Dünyaca ünlü Grammy ödüllü ABDli pop şarkıcısı Kelly Clarkson, Emmy ödüllü televizyon prog…