Ana Sayfa Eurovision Şarkı Yarışması Eurovision 2021 İsveç: Melodifestivalen Resmi İngilizce Hesabı Açıldı, Son Gelişmeler Neler?

İsveç: Melodifestivalen Resmi İngilizce Hesabı Açıldı, Son Gelişmeler Neler?

3 dk. okuma
0
466

Eurovision Şarkı Yarışması için düzenlenen en görkemli ve ses getiren ulusal final olan “Melodifestivalen” artık resmi bir İngilizce Twitter hesabına sahip. Önceleri İsveççe olarak yayınladıkları tweetlerin İsveç dışında yaşayan Eurovision fanlarına yeterince ulaşamadığı düşünüldüğü için resmî bir İngilizce hesap açılarak Melodifestivalen ile ilgili faaliyetlerin duyurulması kararlaştırıldı.

Hesabın ilk tweeti ise “Selam Mello fanları, yeni hesabımızdan heyecan verici gelişmeleri çok yakında sizlerle paylaşmaya başlayacağız” oldu.

Eurovision Şarkı Yarışması’nın resmî Twitter hesabı ise bu tweeti alıntılayarak “İsveç’ten heyecan verici yeni haberler yolda gibi görünüyor” yazdı.

Eurovision 2021’de İsveç’i temsil etmek üzere düzenlenecek olan Melodifestivalen, seyircisiz ve tek mekanlı olarak düzenlenecek. Bilindiği üzere Melodifestivalen’in her bir ayağı İsveç’in farklı bir şehrinde düzenleniyor ve her bir organizasyona da halktan çok büyük bir katılım oluyordu. COVID-19 pandemisi sebebiyle böyle bir önlem alınması uygun görüldü.

Melodifestivalen 2021’in tarihleri ise şu şekilde belirlendi:

6 Şubat: 1. Yarı Final

13 Şubat: 2. Yarı Final

20 Şubat: 3. Yarı Final

27 Şubat: 4. Yarı Final

6 Mart: İkinci Şans

13 Mart: Final

Daha fazla benzer yazı göster
Bu yazardan daha fazla yazı göster: Blackout
Bu kategoriden daha fazla yükle: Eurovision 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da Bakın

İsveç: Melodifestivalen 2021’in Tüm Katılımcıları Açıklandı

Melodifestivalen’in resmi Twitter hesabından Melodifestivalen 2021 resmî katılımcıla…