SON DAKİKA

VIDEO: Melfest 2019 1. Yarı Final Şarkılarını Dinledik

VIDEO: Melfest 2019 1. Yarı Final Şarkılarını Dinledik

İsveç, her sene Eurovision Şarkı Yarışması’nda yarışacağı şarkıyı ”Melodifestivalen” (MF/Melfest) adını verdiği ulusal elemeyle seçiyor. Bu sene düzenlenecek Melodifestivalen’in ilk yarı final şarkılarının birer dakikadan oluşan kısa tanıtımları yayınlandı.

2 Şubat Cumartesi akşamı düzenlenecek birinci yarı finalde yarışacak 7 şarkıyı dinledik ve yorumladık. Tepki videomuzu izleyin! Youtube kanalımıza abone olmayı ve videomuzu like’lamayı unutmayın. İyi seyirler!

Melodifestivalen 2019’un ilk yarı finalinde yarışacak şarkıların kısa tanıtımlarını buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Ocak 2019, 19:32

İspanya: ”La Venda”ya Yeni Versiyon

İspanya’yı İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek şarkı, geçtiğimiz haftasonu düzenlenen elemeyle belirlenmişti. Ülkemizde de geçmişte Akademi Türkiye olarak da bilinen yarışmanın İspanyol versiyonunda Eurovision seçmeleri geçtiğimiz Cumartesi tamamlandı. ”La Venda” şarkısıyla yarışan Miki, halk oylarının büyük çoğunluğunu almayı başararak, Eurovision biletini alan isim olmuştu....

Devamını Görüntüle
);