SON DAKİKA

Sanremo tarihleri ve sanat yönetmeni açıklandı

Sanremo tarihleri ve sanat yönetmeni açıklandı

İtalya yayıncı kuruluşu RAI, Eurovision temsilcilerini belirleyecek olan Sanremo için tarihleri ve festivalin sanat yönetmenliğini yapacak kişiyi açıkladı.
RAI, kısa bir basın toplantısıyla 68. Sanremo‘nun 6-10 Şubat 2018 tarihleri aralığında Ariston Theater’da düzenleneceğini açıkladı.

Ariston Theater where the Sanremo music festival will be placed on.

Ayrıca, ülkelerinin önemli sanatçılarından “Claudio Baglioni“nin de Sanremo’nun sanat yönetmenliğini yapacağını bildirdiler. 48 yıllık sanat yaşamından ötürü Baglioni’den daha uygun bi sanat yönetmeni olamayacağını da eklediler.

Claudio Baglioni, Italian singer and songwriter.

RAI genel direktörü Mario Orfeo şunları söyledi:

Claudio Baglioni’nin teklifimizi kabul etmesi bizi çok mutlu etti ve onurlandırdı. Claudio ile birlikte müzik festivalimizin daha da görkemli bir şov olacağını düşünüyorum.

Mario Orfeo, the general director of RAI.

RAI’nin Facebook paylaşımı:

Şarkı gönderimleri 6 Ekim’e kadar açık olacak. Şarkıcılar, kendi prodüksiyon şirketlerinin etiketleriyle şarkı gönderebilirler. Ayrıntılı başvuru kuralları şu linkte yer alıyor: Tıkla!

 

Başlıklar: , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Eylül 2017, 14:32

Karadağ Eurovision’a katılmak için ilk adımı attı

Karadağ 2018 Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmak için önkoşulları yerine getirdi. Karadağ’ın Eurovision yayıncı kuruluşu RTCG, önümüzdeki yıl Eurovision’a katılmayı planladıklarını belirtti.

Devamını Görüntüle
);