Ana Sayfa Ülkeler 🇦🇹 Avusturya Paenda Albüm Hazırlığında

Paenda Albüm Hazırlığında

2 dk. okuma
0
144

Avusturya’yı bu yıl İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ”Limits” isimli şarkısıyla genç şarkıcı Paenda temsil edecek.

Paenda, ikinci stüdyo albümü ”Evolution II” için çalışmalarına devam ettiğini, albümün 26 Nisan Cuma günü yayınlanacağını açıkladı.

Şarkıcı, Eurovision’da seslendireceği şarkının üç dakikadan uzun süren ve ”extended version” adıyla adlandırılan uzun versiyonunu içeren bir ”lyrics video” (şarkı sözü videosu) da paylaştı. ”Limits” adlı şarkının uzun versiyonu albümde bu şekilde yer alacak.

Paenda – Limits (Extended Version)

Paenda kimdir?

14 yaşında gitar ve piyano çalmayı öğrenirken ilk şarkılarını da yazdı. Müziğin onun için sadece tutkulu bir hobi olmadığını anladığında caz okumak için Viyana’ya gitti. Bugün şarkılarını yazan, besteleyen, aynı zamanda prodüksiyonunu da yapan Paenda; Avusturya devlet kanalı ORF’nin teklifi üzerine Eurovision için ”Limits” isimli şarkıyı hazırladı. İlk stüdyo albümü ”Evolution I” geçtiğimiz yıl yayınlanmıştı.

Avusturya, Paenda’nın ”Limits” isimli şarkısıyla 16 Mayıs Perşembe akşamı düzenlenecek ikinci yarı finalin ilk yarısında yarışacak.

Daha fazla benzer yazı göster
Bu yazardan daha fazla yazı göster: Uğur
Bu kategoriden daha fazla yükle: 🇦🇹 Avusturya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da Bakın

Eurovision 2021: Turkish Fans’ Voting Results

As 9-year-old Turkish Eurovision fan web site and forum, we have arranged Eurovision semi-…