Paenda Albüm Hazırlığında

Avusturya’yı bu yıl İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ”Limits” isimli şarkısıyla genç şarkıcı Paenda temsil edecek.

Paenda, ikinci stüdyo albümü ”Evolution II” için çalışmalarına devam ettiğini, albümün 26 Nisan Cuma günü yayınlanacağını açıkladı.

Şarkıcı, Eurovision’da seslendireceği şarkının üç dakikadan uzun süren ve ”extended version” adıyla adlandırılan uzun versiyonunu içeren bir ”lyrics video” (şarkı sözü videosu) da paylaştı. ”Limits” adlı şarkının uzun versiyonu albümde bu şekilde yer alacak.

Paenda – Limits (Extended Version)

Paenda kimdir?

14 yaşında gitar ve piyano çalmayı öğrenirken ilk şarkılarını da yazdı. Müziğin onun için sadece tutkulu bir hobi olmadığını anladığında caz okumak için Viyana’ya gitti. Bugün şarkılarını yazan, besteleyen, aynı zamanda prodüksiyonunu da yapan Paenda; Avusturya devlet kanalı ORF’nin teklifi üzerine Eurovision için ”Limits” isimli şarkıyı hazırladı. İlk stüdyo albümü ”Evolution I” geçtiğimiz yıl yayınlanmıştı.

Avusturya, Paenda’nın ”Limits” isimli şarkısıyla 16 Mayıs Perşembe akşamı düzenlenecek ikinci yarı finalin ilk yarısında yarışacak.

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

TR: Lütfen reklam engelleyici yazılımınızı kapatın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin.
EN:
Please disable your adblocker software or add our web site to its white list.