SON DAKİKA

Hollanda: OG3NE’den yeni şarkı ve yeni stil!

Hollanda: OG3NE’den yeni şarkı ve yeni stil!

Lisa, Amy ve Shelley kardeşlerin kurduğu Hollandalı OG3NE grubu, yeni stilleriyle yeni şarkılarını yayımladı.

Kanser hastası annelerine ithafen yazdıkları “Lights and Shadows” adlı şarkılarıyla 2017 Eurovision sahnesinde ülkeleri Hollanda’yı temsil edip 11. olan grup,  annelerinin ölümünden yaklaşık üç ay sonra yeni stilleri ve şarkılarıyla sevenleriyle buluştu.

Buy it on iTunes, stream it on Spotify… but whatever you do.. put it ON REPEAT ! 🔥

OG3NE (@og3ne)’in paylaştığı bir gönderi ()

Grup, dünyaca ünlü İsveçli şarkıcı Zara Larsson‘ın da ortaklığıyla yazdığı “But I Do” adlı tekliyi yayımladı ve Hollanda listelerinde anında 1. sıraya oturdu. İşte o single:

Tekliyi Spotify üzerinden dinleyin:

Eurovision’da OG3NE

Hollanda, 2017 Eurovision’da jüri sıralamasında 135 puan ile 5. sırada yer alıyorken, halktan tam tersi bir şekilde sadece 15 puan toplayabilmişti. Sonuçta da 150 puanla 11. liğe yerleştiler. İşte grubun büyüleyici Eurovision performansı:

Grubun yeni şarkısını beğendiniz mi? Aşağıdan puanlayabilirsiniz!

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Başlıklar: , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Ekim 2017, 18:20

OGAE Yarışmalarında Türkiye

1985 yılında Finlandiya’da kurulan OGAE; (Orijinal adı:Organisation générale des Amateurs de l’Eurovision) Eurovision Şarkı Yarışması’nın 40’ı aşkın ülkede faaliyet gösteren bir fan kulüp organizasyonudur. Avrupa’nın ve dünyanın dört bir yanından OGAE kulüpleri her yıl Eurovision’da yarışacak şarkılar için oylamalar gerçekleştirir. Bu oylamalar Eurovision hayranları tarafından yakından takip edilir. OGAE, her...

Devamını Görüntüle
);