SON DAKİKA

Ermenistan Katılımını Onayladı

Ermenistan Katılımını Onayladı

2018 Eurovision Şarkı Yarışması’na katılımını onaylayan bir diğer ülke de Ermenistan oldu. İşte Ermenistan’ın 2018 Eurovision planları:


Ermenistan, Lizbon’da düzenlenecek 2018 Eurovision Şarkı Yarışması’na katılımını onayladı ve temsilcisini yine “Depi Evratesil” adlı ulusal final ile seçeceğini bildirdi.

Depi Evratesil

4 canlı showdan meydana gelecek olan ulusal finalin başvuruları 15 Aralık 2017’ye kadar sürecek. Şarkıların daha önce yayımlanmamış olması baş koşul olarak belirtilmiş.

Ulusal finalin kazananı, ülkesini Eurovision’da temsil edecek. İşte ulusal finalin kısa tanıtım videosu:

Eurovision’da Ermenistan

Ülkenin en iyi dereceleri:

2008 – Sirusho – Qele Qele (199 puan ile 4. lük)  

2014 – Aram – Not Alone (174 puan ile 4. lük)

Geçtiğimiz sene ülkeyi Artsvik, “Fly With Me” adlı şarkısıyla temsil etti. İlgi çekici şarkı ve performansıyla fanların beğenisini toplasa da ülke, Eurovision finalinde beklenen ilgiyi görmedi ve halktan 21, jüriden 58 puan alarak toplamda 79 puanla 18. oldu.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Eylül 2017, 22:12

Eurovision In Concert sunucuları belli oldu!

Eurovision In Concert sunucuları belli oldu. Her yıl Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da düzenlenen, o yılın Eurovision temsilcilerinin yanı sıra geçmiş Eurovision temsilcilerini de ağırlayan ”Eurovision In Concert” yılın en erken haberlerinden birini verdi.   The 10th anniversary edition of Eurovision in Concert will be hosted by Cornald Maas and Edsilia Rombley!...

Devamını Görüntüle
);