İçeriğe atla

En iyi konuk kadın oyuncu (Komedi)

Mustafa

En iyi konuk kadın oyuncu (Komedi)  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img][/align]

[align=center]Gaby Hoffmann, Girls

Pamela Adlon, Louie

Elizabeth Banks, Modern Family

Joan Cusack, Shameless

Christine Baranski, The Big Bang Theory

Tina Fey, Unbreakable Kimmy Schmidt[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu yıl sonunda Joan Cusack'in yılı olmalı, adaylar o kadar boş ki. 

Elizabeth Banks bölümünde bir şey yapmıyor, Tina Fey'in karakteri karikatürle çizgi film arası bir yerde. Christine Baranski'nin karakteri pek ilgimi çekmedi benim (ilk TBBT bölümümdü belki de ondandır)

Pamela Adlon ve Gaby Hoffman'ın bölümlerini henüz izlemedim onlar hakkında bir şey diyemem ama geri kalan adaylar arasında Joan Cusack öne çıkıyor benim için. 

Ayrıca Kyra Sedgwick Brooklyn Nine-Nine'daki rolüyle burada olmalıydı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Tina Fey'in oyunculuğu UKS'in gözüme çarpan en kötü yanıydı. Tina'yı severiz ama girmesin bu işlere, kendini oynamaya devam etsin. Joan Cusack iyidir ama Gaby Hoffmann almalıydı kesinlikle.

Tina bana sanırım hiç kötü gel(e)miyor, ''murmur, murmur, we're a part of this'' repliği ile beni yarım saat güldürdüğünden, çok istemiştim o alsın diye, Girls'ü o felaket üçüncü sezonundan sonra izleyemedim henüz, üçüncü sezonu da tam izlemedim, o kadar megalomanlık fazla geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

aldı seninki sonunda, haydi hayırlısı Uğur

Benim gönlüm Tina Fey'den yana idi fekat Shameless'ın son iki sezonunu çok vasat bulsam da Joan Cusack'ı oldukça beğeniyorum.

SONUNDA BE. Ben de konuya onu yazmaya geliyodum şimcik.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...