İçeriğe atla

Eurovision 2016 ''Come Together''

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...

2 Mayıs basın oylaması sonuçları;

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

3 Mayıs basın oylaması sonuçları;

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 Mayıs basın oylaması sonuçları;

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Polonya'nın provası kötüydü. Görsel olarak hiçbir şey olmadığı gibi Michal hasta olduğundan şarkıyı da düzgün okuyamamış. Avustralya bu yarı finali rahat kazanacak gibi duruyor. Jamala'dan başka önünü kesebilecek hiçkimse yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa'nın ne yapacağını kestiremiyorum o yüzden de tahmin yürütmekte zorlanıyorum.

Şuan bir adım Rusya önde gibi ama belli de olmaz tabi. Şahsen Avustralya'yı destekliyorum umarım onlar kazanır.

Eğer Fransa ile Rusya baş başa kalırsa da Fransa'nın kazanmasını tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...